Pracuj na zkrácený úvazek s Tymbe!

Získej práci na zkrácený úvazek s Tymbe. Všechno vyřídíš online a vybírat můžeš z více než 100 firem, pro které můžeš pracovat kdekoliv po celé ČR. Vyber si směnu, která se ti nejvíc hodí. Odpracuj ji a výplatu si nech poslat kdy chceš, klidně hned.

  • 500+ nabídek směn každý den
  • Vše vyřídíš online
  • Výplata po směně na 3 kliky
  • Práce na zkrácený úvazek po celý ČR

110+ firem, který práci na zkrácený úvazek nabízí

Google.czFirmy.cz
Práce na zkrácený úvazek u Tymbe

Jak začít pracovat na zkrácený úvazek s Tymbe?

Zaregistruj se na webu, vyber si tu pravou práci, odpracuj směnu a pošli si výplatu kdykoliv chceš. Třeba hned po potvrzení docházky. Mít práci na zkrácený úvazek nikdy nebylo lehčí.

1

Zaregistruj se na webu

Každý den uvidíš nový výběr možností práce na zkrácený úvazek. U každý směny jsou veškerý informace o práci a co k ní budeš potřebovat. Takže budeš vždycky vědět, co tě čeká.

2

Vyber si tu pravou práci

Sám si řekni, za jakou hodinovku chceš pracovat. Všechny potřebný dokumenty ti připravíme a podepsat je můžeš online.

3

Odpracuj směnu

Podrobnosti ke svý práci najdeš v aplikaci. Víme, jak nepředvídatelný život někdy umí být. Proto můžeš v případě potřeby přihlášenou směnu 24 hodin před začátkem zrušit.

4

Vyplať si svou odměnu

Počkej, až ti vedoucí směny potvrdí docházku. Pak je jenom na tobě, jestli chceš výplatu hned po směně a nebo třeba jednou za měsíc.

Proč jít do práce na zkrácený úvazek právě s Tymbe?

icon

Výplata hned po směně

Život je někdy pěkná jízda. Čeká tě v pátek oslava, plánuješ překvápko pro partnera. Nebo ti chybí našetřit posledních pár stovek a budeš mít na last minute letenky k moři? Nech si od nás poslat výplatu hned po směně a užívej si život naplno!

icon

Všechno vyřídíš online

V dnešní době je chození na pohovory, školení a k podpisu smlouvy pořádná otrava. Pokud chceš dělat na zkrácený úvazek, tak tímhle rozhodně ztrácet čas nechceš. S náma vyřídíš všechno vyřídit hezky v klídku - online. Registraci, výběr práce, školení i podpis smlouvy uděláš přehledně v naší appce. Šetří to nejen čas, ale i životní prostředí.

icon

Vyber si práci, která tě bude bavit

Vyber si takovou práci, jaká tě bude bavit, v takový čas, jaký ti nejvíc vyhovuje. Najdeš u nás celou řadu firem a pozic. Můžeš pracovat odpoledne, v noci nebo třeba o víkendu. Vyber si jednu z prací na zkrácený úvazek, která tě bude nejvíc bavit. Nebo pracuj pro několik firem najednou. Všechno je to jen na tobě.

Získat práci na zkrácený úvazek

Jak práce na zkrácený úvazek u Tymbe vypadá?

Na všechny směny se u nás přihlašuješ online. Zároveň podepíšeš smlouvu a přečteš si, jak máš přijít oblečenej a co si vzít s sebou. Na práci pak dorazíš ideálně s malým předstihem. S sebou máš většinou pití a nějakou sváču. Směny jsou různě dlouhý. Některý mají 8 hodin, ale jiný třeba jen 5 nebo naopak 10. Když je zkrácený úvazek to, co hledáš, rozhodně si vybereš. Tvůj vedoucí ti na začátku řekne, co máš dělat. Pak společně s dalšími Tymbery makáš, dokud není čas na přestávku. Po konci šichty ti vedoucí v appce potvrdí docházku a ty si pak můžeš na pár kliknutí nechat poslat výplatu klidně ještě ten den.

Získat práci na zkrácený úvazek

Práce na zkrácený úvazek očima Tymberů

Mrkni, co o práci na zkrácený úvazek u nás říkají ti, kteří už u Tymbe pracují.

Pojď do toho s námi ještě dnes

Pracovat na zkrácený úvazek už by nemohlo být nebylo lehčí. Pojď do toho s námi a na svoji první směnu můžeš třeba hned zítra. Stačí se zaregistrovat a pak si vybrat kdy, kde a za kolik chceš makat. Tvoje první výplata na tebe bude čekat hned po směně.

Můžeme ti s něčím pomoct?

Od toho jsme tady! Radí ti s čímkoliv poradíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, včetně víkendů, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Práce na zkrácený úvazek kdekoliv v ČR

V Tymbe nezáleží, jestli jsi v Praze, Ostravě, Brně nebo někde jinde. Máme hromadu nabídek prací na zkrácený úvazek v různých městech a firmách. Můžeš makat třeba pro Zásilkovnu, Decathlon, CCC nebo H&M. Můžeš klidně dělat pro víc firem najednou. Podívej se na mapu, kde všude s náma na zkrácený úvazek můžeš pracovat.

Co Tymbery právě zajímá

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

01. 04. 2024

Ty chceš mít super brigádku. Firmy zase pracanty, který na směnu přijdou včas a neflákaj se. A my v Tymbe chceme všechno dohromady. Proto by měl každej Tymber vědět, co znamenaj BLOKády a BANány. Že to zní trochu strašidelně? Žádnej stres. Společně to projdem. Zjistíš, co to vlastně znamená a proč se to vůbec děje.

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

29. 05. 2024

Návštěva doktora, vyšetření a malý poplateček… Tyhle peripetie s potravinářským průkazem bylo nutné vyřešit, když ho po tobě zaměstnavatel vyžadoval. Teď už je to ale všechno jinak.

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?

01. 02. 2024

Hlásíš se na svůj dream job nebo jenom krátkou letní brigádku? Lámeš si hlavu nad tím, jak napsat životopis, který bude stručný, výstižný a zaujme na první dobrou? Chceš tim cárem papíru okouzlit i toho nejotrávenějšího personalistu, který pak neodolá touze tě poznat osobně? Tak to ses právě prokliknul na ten správný web! Přečtením tohodle článku sice obětuješ 15 minut svýho života, ale druhý kolo výběrka tvý vysněný pozice tě rozhodně nemine! Tak se na to pojďme společně vrhnout. 😉

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?
Všechny články

Nejčastější dotazy Tymberů, kteří pracují na zkrácený úvazek

Kdo je Tymber?


Tymber není jen někdo, kdo pracuje na zkrácený úvazek. Tymber si všechno řídí online a po směně má kromě odměny možnost získat i kredity za to, že nám v dotazníku řekne, jaká jeho směna byla. Pomáhá tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům a vedoucím, aby vše šlapalo co nejlépe.

Potřebuji kromě občanského průkazu ještě nějaké doklady?


K samotné registraci OP nepotřebuješ. Občanku nahráváš až v appce pro ověření identity (bez ní se na brigádu nejde přihlásit). Jiné je to u konkrétní práce. Je možné, že po tobě bude chtít zaměstnavatel například kartičku pojištěnce nebo výpis z rejstříku trestů. Jak tyto doklady získáš a co pak s nimi uděláš? To se dozvíš přímo ve své aplikaci nebo se nás zeptej na live chatu vpravo dole.

Jak zjistím, že mám opravdu přihlášenou směnu?


Všechny přihlášené směny, které tě v budoucnu čekají, najdeš v sekci Moje brigády. Tam po rozkliknutí kartičky s prací na zkrácený úvazek najdeš kromě popisu práce i konkrétní pokyny pro danou směnu. Třeba co si vzít s sebou, co na sebe nebo komu bys měl zavolat v případě, že se ti nepodaří trefit sklad na první dobrou. :-) Pokyny ke směně čti pozorně, zaměstnavatel tě totiž třeba kvůli nevhodnému oblečení/obutí na práci může poslat domů, tak ať tam nejedeš zbytečně.

Co je to ring?


Ring je místo, kde přehledně vidíš nabídku všech prací nejen na zkrácený úvazek a společně s ostatními Tymbery si vybíráš, na jakou směnu půjdeš. Každá směna je jedna kartička na stránce, přes kterou zjistíš všechny podrobnosti k brigádě. Kartička ti taky umožní se na danou směnu i rovnou přihlásit.

PS: Před přihlášením si ale dobře přečti náplň práce, ať pak nezjistíš, že pro tebe není vůbec vhodná. Třeba kvůli zdravotnímu stavu.

Můžu se registrovat, když mi ještě nebylo 18?


Jasně! Nejnižší věk pro práci na zkrácený úvazek, resp. podpis dohody, je 16 let. Doklad o ukončení povinné školní docházky pak umožňuje vstoupit na pracovní trh i 15letým – stačí do sekce Šatna v appce takový doklad nahrát. Jako někdo mladší 18 let nemůžeš pracovat přes noc, a tak ti ani nepůjde se na takovou směnu přihlásit. Na práci přes den můžeš jen pokud není delší než 8 hodin - ale to se tě stejně netýká, pokud hledáš práci na zkrácený úvazek.

Můžu pracovat na zkrácený úvazek ve více firmách současně?


Určitě, je nám jasné, že se tvoje časové možnosti mění ze dne na den. Proto práci na zkrácený úvazek nabízíme. Takže pokud to časově, psychicky i fyzicky zvládneš, tak beze všeho! 😊

Jak probíhá vyplácení odměny?


Krátká verze: Rychle.

Dlouhá verze: Hned poté, co ti vedoucí potvrdí tvou docházku, si můžeš v appce kliknout na vyplacení. Můžeš taky počkat a nastřádat si větší sumu a tu si pak nechat poslat naráz. Je nám jasné, že hledáš práci na zkrácený úvazek proto, že chceš přivýdělek, na který nechceš čekat až do poloviny dalšího měsíce, jako je to jinde. Proto máš odměnu na účtu do 5 pracovních dnů od chvíle, kdy si o výplatu požádáš.

Jak dlouho trvá potvrzení docházky?


Záleží na konkrétním zadavateli práce. Většina vedoucích potvrzuje docházku ihned po směně, někteří trochu později kvůli pracovní vytíženosti. Do 48 hodin od konce směny to zvládnou téměř všichni téměř vždy. Pokud náhodou čekáš déle, klidně nám napiš na live chat. Ale neboj, i když se nám neozveš, tak si sami potvrzování docházek hlídáme a případné opozdilce průběžně uháníme.

Potřebuju zrušit směnu, jak mám správně postupovat?


Chápeme, že svět je plný nástrah a díky, že se informuješ předem o správném postupu.

Rušení směny probíhá dvěma způsoby:

V termínu, tedy více než 24 hodin před začátkem směny. V appce si jednoduše zrušíš směnu kliknutím na „zrušit” u konkrétní směny v sekci „Moje brigády". Hotovo. Místo tebe se pravděpodobně stihne přihlásit někdo jiný. Pokud chceš být kolegiální a trochu nám s tím helfnout, dej o uvolnění místa na směně vědět do příslušné Whatsapp skupiny. Pomůžeš tím ostatním Tymberům a třeba jednou stejné pomoci rád využiješ taky.

Po termínu, tedy méně než 24 hodin před začátkem směny. Chápeme, že se stane, ale v tomto případě už od tebe potřebujeme omluvenku (objektivní překážku v práci). U směny v appce klikni na „zrušit s omluvenkou” a postupuj podle pokynů dále, pomůžou ti s tím kolegové na live chatu. Pokud omluvenku nepošleš, aplikace ti omezí přístup k dalším brigádám až do vyřešení. A to fakt nechceš.

Můžu se registrovat, i když nemám bankovní účet?


Bez bankovního účtu se u nás neobejdeš, protože právě tam posíláme našim Tymberům všechny výplaty. V hotovosti nevyplácíme. Pokud máš ale někoho blízkého, kdo by ti vydělané peníze za práci na zkrácený úvazek v pořádku předal, můžeš při registraci použít jeho číslo účtu.

Dostanu za každou směnu stejný počet kreditů?


Nene. Množství kreditů závisí na více faktorech a vyvíjí se v čase. Kredity jsou odměna za to, že nám po šichtě v dotazníku řekneš, jaká tvoje směna byla. Pomůžeš tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům, kteří hledají práci na zkrácený úvazek a nakonec i vedoucím, kteří jednotlivé směny řídí.

Co když nechci čekat na volné směny a hledám spíš stálou práci na zkrácený úvazek?


Pokud s tebou bude vedoucí na směně spokojený, může tě oslovit přes aplikaci Tymbe napřímo. V takovém případě máš přednostní nabídku za konkrétní odměnu a je jenom na tobě, jestli nabídku přijmeš.

Jak jít pozvánkám na směny naproti? Pokud ti jde práce pěkně od ruky, zkus si pozvánky domluvit přímo s vedoucím na směně. Ocení, že tam má stálého a šikovného pracanta a určitě ti rád dá přednost. Info o tom, že jsi dostal pozvánku na směnu, najdeš v appce, ale radši ti pošleme notifikaci i do e-mailu, aby ti neutekla. S přijetím neotálej, ať víš ty i vedoucí, že se s tebou počítá. Pozor: nepřijaté pozvánky expirují, tak ať se ti nestane, že místo práce sedíš doma.

Pomóc, něco mi nefunguje! Co mám dělat?


Od toho tu jsme. Poradíme, vyřešíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu od pondělí do neděle od 8.00 do 18.00 hodin, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Jak na vrácení daní a Potvrzení o zdanitelných příjmech?


Pokud si děláš daňové přiznání, budeš k tomu od nás potřebovat Potvrzení o zdanitelných příjmech (PoZP). To poté připojíš společně s dalšími dokumenty ke svému přiznání.

O potvrzení si zažádáš vyplněním tohoto formuláře. Při podání žádosti si pak vybereš, jestli chceš papírovou nebo elektronickou formu. Potvrzení odesíláme postupně od 31. ledna v elektronické podobě na e-mail, papírové pak následně ve vlnách poštou.

TIP: Daňové přiznání můžeš podat online na portálu Moje DANĚ s využitím přístupu se zaručenou identitou včetně bankovních prostředků (jako je třeba eObčanka nebo BankID).Pokud potřebuješ poradit, jak daňové přiznání vyplnit, mrkni se sem: Jak vyplnit přiznání k dani.

Jak si uplatnit slevu na dani?


V každém měsíci si můžeš u jednoho zaměstnavatele podepsat Prohlášení poplatníka, které ti umožní čerpat slevu na dani.
Chceš si slevu uplatnit pro práci na zkrácený úvazek od nás? Návod s barvičkama a kolotočem najdeš zde:
- Prohlášení poplatníka - DPČ
- Prohlášení poplatníka - DPP

Jak Tymbe nakládá s mými osobními údaji?


Všechno detailně popisujeme na stránce: Pravidla zpracování osobních údajů