Super jednorázové brigády s Tymbe!

Jednorázové brigády kdekoliv a kdykoliv. Všechno vyřídíš online a vybrat si můžeš z více než 100 firem, které potřebují brigádníky po celé ČR. Vyber si směnu, která se ti nejvíc hodí. Odpracuj ji a výplatu si nech poslat kdy jen chceš, klidně hned.

  • 500+ brigád každý den
  • Vše vyřídíš online
  • Výplata po směně na 3 kliky
  • Jednorázové brigády po celé ČR

110+ firem, které nabízí jednorázové brigády

Google.czFirmy.cz
Jednorázová brigáda s Tymbe

Jak fungují jednorázové brigády u Tymbe?

Zaregistruj se na webu, vyber si jednorázovou brigádu, která ti nejvíc sedí, odpracuj směnu a pošli si výplatu kdykoliv chceš. Třeba hned po potvrzení docházky. Mít jednorázovou brigádu je lehčí než kdy dřív.

1

Zaregistruj se na webu

Každý den máš k dispozici aktuální přehled jednorázových brigád. U každý brigády jsou zároveň veškerý informace o práci i co k ní budeš potřebovat. Takže tě nemůže nic zaskočit.

2

Vyber si tu pravou brigádu

Je jen na tobě, za jakou hodinovku budeš pracovat. Všechny potřebný dokumenty ti připravíme a podepsat je můžeš online.

3

Odpracuj směnu

Podrobnosti ke svý směně najdeš v naší appce. Víme, že každému z nás do plánu občas něco vleze. Proto můžeš v případě potřeby přihlášenou směnu 24 hodin před začátkem zrušit.

4

Vyplať si svou odměnu

Počkej, až budeš mít od vedoucího směny potvrzenou docházku. Pak je jenom na tobě, jestli chce |

Proč se vyplatí jít na jednorázovou brigádu právě s Tymbe?

icon

Výplata hned po směně

Potřebuješ si rychle něco přivydělat? Zbývá ti posledních pár stovek a budeš mít našetřeno na nový kolo? Nebo máte zrovna v práci celozávodku a chceš svý volno dobře využít? Po jednorázové brigádě v Tymbe nemusíš čekat na další výplatní den. Odpracuj směnu a užij si vydělané peníze hned.

icon

Všechno vyřídíš online

Komu by se chtělo ztrácet čas chozením na pohovory, školením nebo schůzkou k podpisu smlouvy kvůli jednorázově brigádě? S námi vyřídíš všechno v klídku - online. Registraci, výběr brigády, školení i podpis smlouvy uděláš přehledně v naší appce. Šetří to nejen čas, ale i životní prostředí.

icon

Vyber si brigádu, která tě bude bavit

Vyber si takovou práci, jaká ti uteče sama, v takový čas, který je pro tebe nejlepší. Najdeš u nás desítky firem a pracovních pozic. Můžeš jít na směnu ráno, odpoledne nebo i v noci. Určitě najdeš takovou jednorázovou brigádu, která tě nebude nudit. Nebo můžeš zkusit víc různých firem. Je to jen na tobě.

Vybrat jednorázovou brigádu

Jak vypadá jednorázová brigáda s Tymbe?

Na všechny jednorázové brigády u nás se přihlašuješ online. Zároveň podepíšeš smlouvu a přečteš si, jak máš přijít oblečenej a co si vzít s sebou. Na směnu pak dorazíš včas nebo ideálně s malým předstihem. S sebou máš většinou pití a nějakou sváču. Směny jsou různě dlouhý. Některý mají 8 hodin, ale jiný třeba jen 5 nebo naopak 10. Tvůj vedoucí ti na začátku řekne, co máš dělat. Pak společně s dalšími Tymbery makáš, dokud není čas na přestávku. Po konci pracovní doby ti vedoucí v appce potvrdí docházku a ty si pak můžeš na pár kliknutí nechat poslat výplatu klidně ještě ten den.

Jak získat jednorázovou brigádu s Tymbe?

Jak to vidí ostatní Tymbeři?

Koukni, co o našich jednorázových brigádách říkají Tymbeři, kteří už u nás pracovali.

Na nic nečekej a pojď si vybrat svou brigádu

Sehnat si jednorázovou brigádu nikdy nebylo lehčí. Pojď do toho s námi a makat můžeš jít třeba hned zítra. Stačí se zaregistrovat a pak si zvolit kdy, kde a za kolik chceš pracovat. Tvoje výplata na tebe bude čekat hned po směně.

Můžeme ti s něčím pomoct?

Od toho jsme tady! Radí ti s čímkoliv poradíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, včetně víkendů, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Brigády po celý ČR

V Tymbe nezáleží, jestli jsi v Praze, Ostravě, Plzni nebo někde jinde. Máme celou řadu jednorázových brigád v různých městech a firmách. Můžeš si vybrat třeba Zásilkovnu, Decathlon, CCC nebo H&M. Podívej se na mapu, kde všude firmy potřebují jednorázové brigádníky.

Co ostatní Tymbery zajímá o jednorázových brigádách

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

01. 04. 2024

Ty chceš mít super brigádku. Firmy zase pracanty, který na směnu přijdou včas a neflákaj se. A my v Tymbe chceme všechno dohromady. Proto by měl každej Tymber vědět, co znamenaj BLOKády a BANány. Že to zní trochu strašidelně? Žádnej stres. Společně to projdem. Zjistíš, co to vlastně znamená a proč se to vůbec děje.

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

29. 05. 2024

Návštěva doktora, vyšetření a malý poplateček… Tyhle peripetie s potravinářským průkazem bylo nutné vyřešit, když ho po tobě zaměstnavatel vyžadoval. Teď už je to ale všechno jinak.

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?

01. 02. 2024

Hlásíš se na svůj dream job nebo jenom krátkou letní brigádku? Lámeš si hlavu nad tím, jak napsat životopis, který bude stručný, výstižný a zaujme na první dobrou? Chceš tim cárem papíru okouzlit i toho nejotrávenějšího personalistu, který pak neodolá touze tě poznat osobně? Tak to ses právě prokliknul na ten správný web! Přečtením tohodle článku sice obětuješ 15 minut svýho života, ale druhý kolo výběrka tvý vysněný pozice tě rozhodně nemine! Tak se na to pojďme společně vrhnout. 😉

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?
Všechny články

Nejčastější dotazy

Kdo je Tymber?


Tymber není jen někdo, kdo jde na jednorázovou brigádu. Tymber si všechno řídí online a po směně má kromě odměny možnost získat i kredity za to, že nám v dotazníku řekne, jaká jeho jednorázová brigáda byla. Pomáhá tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům a vedoucím, aby vše šlapalo co nejlépe.

Potřebuji kromě občanského průkazu ještě nějaké doklady?


K samotné registraci OP nepotřebuješ. Občanku nahráváš až v appce pro ověření identity (bez ní se nejde přihlásit na žádnou jednorázovou brigádu). Jiné je to u konkrétní brigády. Je možné, že po tobě bude chtít zaměstnavatel například kartičku pojištěnce nebo výpis z rejstříku trestů. Jak tyto doklady získáš a co pak s nimi uděláš? To se dozvíš přímo ve své aplikaci nebo se nás zeptej na live chatu vpravo dole.

Jak zjistím, že mám opravdu přihlášenou směnu?


Jakoukoli jednorázovou směnu, která tě v budoucnu čeká, uvidíš v sekci Moje brigády v naší appce. Tam po rozkliknutí kartičky s brigádou najdeš kromě popisu práce i konkrétní pokyny pro danou směnu. Třeba co si vzít s sebou, co na sebe nebo komu bys měl zavolat v případě, že se ti nepodaří trefit sklad na první dobrou. :-) Pokyny k brigádě čti pozorně, zaměstnavatel tě totiž třeba kvůli nevhodnému oblečení/obutí na práci může poslat domů, tak ať tam nejedeš zbytečně.

Co je to ring?


Ring je místo, kde přehledně vidíš nabídku všech jednorázových brigád a společně s ostatními Tymbery si vybíráš, na jakou směnu půjdeš. Každá směna je jedna kartička na stránce, přes kterou nejen zjistíš všechny podrobnosti k brigádě, ale která ti umožní se na danou směnu i rovnou přihlásit.

PS: Před přihlášením si ale dobře přečti náplň práce, ať pak nezjistíš, že pro tebe není vůbec vhodná. Třeba kvůli zdravotnímu stavu.

Můžu se registrovat, když mi ještě nebylo 18?


Jasně! Nejnižší věk pro brigádu, resp. podpis dohody, je 16 let. Doklad o ukončení povinné školní docházky pak umožňuje vstoupit na pracovní trh i 15letým – stačí do sekce Šatna v appce takový doklad nahrát. Pokud jsi mladší 18 let, nemůžeš pracovat přes noc, a tak ti ani nepůjde se na takovou směnu přihlásit. Na jednorázovou brigádu během dne můžeš jen pokud není delší než 8 hodin.

Můžu chodit na brigádu do více firem současně?


Určitě, je nám jasné, že se tvoje časové možnosti mění ze dne na den. Proto jednorázové bridády nabízíme. Takže pokud to časově, psychicky i fyzicky zvládneš, tak beze všeho! 😊

Jak probíhá vyplácení odměny?


Krátká verze: Rychle.

Dlouhá verze: Hned poté, co ti vedoucí potvrdí tvou docházku, si můžeš v appce kliknout na vyplacení. Můžeš taky počkat a nastřádat si větší sumu a tu si pak nechat poslat naráz. Je nám jasné, že chodíš na naše jednorázové brigády proto, že na peníze nechceš čekat až do poloviny dalšího měsíce, jako je to jinde. Proto máš odměnu na účtu do 5 pracovních dnů od chvíle, kdy si o výplatu požádáš.

Jak dlouho trvá potvrzení docházky?


Záleží na konkrétním zadavateli brigády. Většina vedoucích potvrzuje docházku ihned po směně, někteří trochu později kvůli pracovní vytíženosti. Do 48 hodin od konce směny to zvládnou téměř všichni téměř vždy. Pokud náhodou čekáš déle, klidně nám napiš na live chat. Ale neboj, i když se nám neozveš, tak si sami potvrzování docházek hlídáme a případné opozdilce průběžně uháníme.

Potřebuju zrušit směnu, jak mám správně postupovat?


Chápeme, že svět je plný nástrah a díky, že se informuješ předem o správném postupu. Rušení směny probíhá dvěma způsoby:

Rušení směny probíhá dvěma způsoby:

V termínu, tedy více než 24 hodin před začátkem směny. V appce si jednoduše zrušíš směnu kliknutím na „zrušit” u konkrétní směny v sekci „Moje brigády". Hotovo. Místo tebe se pravděpodobně stihne přihlásit někdo jiný. Pokud chceš být kolegiální a trochu nám s tím helfnout, dej o uvolnění místa na směně vědět do příslušné Whatsapp skupiny. Pomůžeš tím ostatním Tymberům, kteří hledají jednorázový přivýdělek a třeba jednou stejné pomoci rád využiješ taky.

Po termínu, tedy méně než 24 hodin před začátkem směny. Chápeme, že se stane, ale v tomto případě už od tebe potřebujeme omluvenku (objektivní překážku k práci). U směny v appce klikni na „zrušit s omluvenkou” a postupuj podle pokynů dále, pomůžou ti s tím kolegové na live chatu. Pokud omluvenku nepošleš, aplikace ti omezí přístup k dalším brigádám až do vyřešení. A to fakt nechceš.

Můžu se registrovat, i když nemám bankovní účet?


Bez bankovního účtu se u nás neobejdeš, protože právě tam posíláme našim Tymberům všechny výplaty. V hotovosti nevyplácíme. Pokud máš ale někoho blízkého, kdo by ti vydělané peníze z brigád v pořádku předal, můžeš při registraci použít jeho číslo účtu.

Dostanu za každou brigádu stejný počet kreditů?


Nene. Množství kreditů závisí na více faktorech a vyvíjí se v čase. Kredity jsou odměna za to, že nám po směně v dotazníku řekneš, jaká tvá brigáda byla. Pomůžeš tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům, kteří hledají jednorázovou brigádu a nakonec i vedoucím, kteří jednotlivé směny řídí.

Pomóc, něco mi nefunguje! Co mám dělat?


Od toho tu jsme. Poradíme, vyřešíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu od pondělí do neděle od 8.00 do 18.00 hodin, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Jak na vrácení daní a Potvrzení o zdanitelných příjmech?


Pokud si děláš daňové přiznání, budeš k tomu od nás potřebovat Potvrzení o zdanitelných příjmech (PoZP). To poté připojíš společně s dalšími dokumenty ke svému přiznání.

O potvrzení si zažádáš vyplněním tohoto formuláře. Při podání žádosti si pak vybereš, jestli chceš papírovou nebo elektronickou formu. Potvrzení odesíláme postupně od 31. ledna v elektronické podobě na e-mail, papírové pak následně ve vlnách poštou.

TIP: Daňové přiznání můžeš podat online na portálu Moje DANĚ s využitím přístupu se zaručenou identitou včetně bankovních prostředků (jako je třeba eObčanka nebo BankID).Pokud potřebuješ poradit, jak daňové přiznání vyplnit, mrkni se sem: Jak vyplnit přiznání k dani.

Jak si uplatnit slevu na dani?


V každém měsíci si můžeš u jednoho zaměstnavatele podepsat Prohlášení poplatníka, které ti umožní čerpat slevu na dani.
Chceš si slevu uplatnit pro jednorázovou brigádu od nás? Návod s barvičkama a kolotočem najdeš zde:
- Prohlášení poplatníka - DPČ
- Prohlášení poplatníka - DPP

Jak Tymbe nakládá s mými osobními údaji?


Všechno detailně popisujeme na stránce: Pravidla zpracování osobních údajů