Přidej se k Tymbe

Víš, co je lepší než pátek odpoledne? Job, který ti dělá radost i v pondělí ráno! Hledáme parťáky, kteří jsou ready na tenhle nový rozměr pracovního života.

Od roku 2017 společně s největšími hráči na českém trhu makáme na vývoji vlastní aplikace pro HR. Chceme posunout svět desktopových tabulkových HR systémů do generace mobilních gamesek. Víme, že jsme stále na začátku, ale také víme, že až budou manažeři hrát „working-games" a pracovníci místo životopisů sbírat achievementy pro svého pracovního avatara, tak to bude právě v naší appce.

Co z toho plyne pro tebe? No, že bezva práce máme fůru. Ale na rovinu. Nehledáme ovce. Chceme do týmu lidi, kteří si cení svobody, kteří dokážou používat obě mozkové hemisféry (nebo klidně jen jednu z nich, ale hodně) a kteří se do toho umí obout.

Podívej se na naše otevřené pozice. Jestli ti žádná z nich nesedí, tak se nám ozvi. Napiš, co umíš a co by tě bavilo. Třeba si plácnem.

Otevřené pozice

Přidej se k nám do týmu a v práci se už nikdy nebudeš nudit. Fakt!

Detail

Senior Fullstack Developer

Jaké jsou naše hodnoty?

icon

Volnost

Rádi poradíme v případě zájmu, ale věříme, že cestu k cíli si nejlépe namaluje každý sám. Nelpíme na odseděných hodinách na kanclu, ale ceníme si udělané práce a vlastního zájmu, takže i když nastoupíš jako support, klidně za půlrok můžeš řídit vlastní projekt.

icon

Rovnost

Nehrajeme na přísné hierarchie. Hrajeme na racionálně analyzované nejlepší možné řešení - to z principu vylučuje argumentu typu "Protože jsem to řekl". Naopak - každý by měl vědět, proč má nějaký konkrétní cíl a jak zapadá do celkové vize společnosti.

icon

Bratrství

Když ve dvě ráno potřebuješ vytáhnout auto z příkopu nebo sparringa do onlinovky - jsme tady. Práce v Tymbe není o tom, že něco odboucháš a přijdou ti peníze, ale o tom, že na nic už nejsi sám.

V jakých technologiích pracujeme?

React icon

React

Node icon

Node

Typescript icon

Typescript

Postgress icon

Postgress

Redux icon

Redux

Css icon

Css

Html icon

Html

Api icon

Api

Žádná pozice není pro tebe?

Napiš nám něco o sobě na [email protected] a třeba vyladíme pozici právě pro tebe!

Chci pracovat pro Tymbe