Tymbe brigáda pro studenty a absolventy!

V Tymbe najdeš hromadu brigád pro studenty a absolventy. Všechno vyřídíš online a vybírat můžeš z více než 100 firem, sídlících po celý ČR. Vyber si směnu, která ti nejvíc sedí. Odpracuj ji a výplatu si pošli kdy chceš, klidně hned.

  • 500+ brigád každý den
  • Vše vyřídíš online
  • Výplata po směně na 3 kliky
  • Brigády pro studenty po celý ČR

110+ firem, který nabízí brigády pro studenty

Google.czFirmy.cz
Brigáda pro studenty a absolventy

Jak na studentskou brigádu s Tymbe?

Zaregistruj se u nás na webu, vyber si brigádu, která se ti nejvíc líbí, odpracuj směnu a pošli si výplatu kdy jen chceš. Třeba hned po potvrzení docházky. Chodit na brigádu při studiu nikdy nebylo lehčí.

1

Zaregistruj se na webu

Každý den uvidíš novou nabídku studentských brigád. U každý brigády jsou informace o práci a co k ní budeš potřebovat. Takže jsi vždycky v obraze, co a jak máš dělat.

2

Vyber si tu pravou brigádu

Sám si řekni, za jakou hodinovku chceš makat. Všechny potřebný dokumenty ti připravíme a podepsat i archivovat je můžeš online.

3

Odpracuj směnu

Podrobnosti ke svý brigádě najdeš v mobilu. Víme, jaký studentský život je. Proto můžeš v případě potřeby domluvenou směnu 24 hodin před nástupem zrušit.

4

Vyplať si svou odměnu

Počkej, až ti vedoucí směny potvrdí docházku. Pak je jenom na tobě, jestli si chceš výplatu nechat poslat po směně a nebo třeba párkrát do měsíce.

Proč si vybrat z brigád pro studenty právě u Tymbe?

icon

Výplata hned po směně

Studentský život je někdy pěkný fofr. A ten absolventský jakbysmet. Čeká tě v pátek párty, plánujete s kámošema víkendový výlet. Nebo ti zbývá posledních pár stovek a budeš mít naspořeno na nový boty? Nech si od nás poslat výplatu hned po směně a užívej si studentský život naplno!

icon

Všechno vyřídíš online

V dnešní době je chození na pohovory, školení a k podpisu smlouvy pořádná otrava. Co by to bylo za studentskou brigádu, kdyby nešlo všechno vyřídit hezky v klídku - online? Registraci, výběr směny, školení i podpis smlouvy uděláš přehledně v naší appce. Šetří to nejen čas, ale i životní prostředí.

icon

Vyber si brigádu, která tě bude bavit

Vyber si takovou práci, jaká tě bude bavit, v takový čas, který nejvíc sedí tvýmu rozvrhu. Najdeš u nás cspoustu firem a pozic. Můžeš pracovat odpoledne, v noci i o víkendu. Vyber si jednu z brigád pro studenty, která tě bude nejvíc bavit. Nebo pracuj pro víc firem najednou. Je to jenom na tobě.

Vybrat studentskou brigádu

Jak vypadá brigáda pro studenta u Tymbe?

Na všechny brigády u nás se přihlašuješ online. Zároveň podepíšeš smlouvu a přečteš si, jak máš přijít oblečenej a co si vzít s sebou. Na směnu pak dorazíš včas nebo ideálně s malým předstihem. S sebou máš většinou pití a nějakou sváču. Směny jsou různě dlouhý. Některý mají 8 hodin, ale jiný třeba jen 5 nebo naopak 10. Tvůj vedoucí ti na začátku řekne, co máš dělat. Pak společně s dalšími Tymbery makáš, dokud není čas na přestávku. Po konci pracovní doby ti vedoucí v appce potvrdí docházku a ty si pak můžeš na pár kliknutí nechat poslat výplatu klidně ještě ten den.

Jak vypadá brigáda pro studenty a absolventy?

Jak to vidí ostatní studenti

Mrkni, co o našich brigádách říkají studenti a absolventi, kteří už u Tymbe pracují.

Na nic nečekej a pojď do toho s námi

Přivydělat si brigádou při studiu nikdy nebylo lehčí. Pojď do toho s námi a na svoji první směnu můžeš třeba hned zítra. Stačí se zaregistrovat a pak si vybrat kdy, kde a za kolik chceš pracovat. Tvoje první výplata na tebe bude čekat hned po směně.

Můžeme ti s něčím pomoct?

Od toho jsme tady! Rádi ti s čímkoliv poradíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu od pondělí do neděle od 8.00 do 18.00 hodin, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat 😊

Brigády po celý ČR

V Tymbe nezáleží, jestli seš v Praze, Brně, Olomouci nebo někde jinde. Máme hromadu brigád pro studenty v různých městech a firmách. Můžeš pracovat třeba pro Zásilkovnu, Decathlon, CCC nebo H&M. Můžeš klidně pracovat pro více firem najednou. Přes týden tam, kde studuješ, a o víkendech zpátky doma u rodičů. Podívej se na mapu, kde všude na naše brigády můžeš chodit.

Co studenty právě zajímá

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

01. 04. 2024

Ty chceš mít super brigádku. Firmy zase pracanty, který na směnu přijdou včas a neflákaj se. A my v Tymbe chceme všechno dohromady. Proto by měl každej Tymber vědět, co znamenaj BLOKády a BANány. Že to zní trochu strašidelně? Žádnej stres. Společně to projdem. Zjistíš, co to vlastně znamená a proč se to vůbec děje.

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

29. 05. 2024

Návštěva doktora, vyšetření a malý poplateček… Tyhle peripetie s potravinářským průkazem bylo nutné vyřešit, když ho po tobě zaměstnavatel vyžadoval. Teď už je to ale všechno jinak.

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?

01. 02. 2024

Hlásíš se na svůj dream job nebo jenom krátkou letní brigádku? Lámeš si hlavu nad tím, jak napsat životopis, který bude stručný, výstižný a zaujme na první dobrou? Chceš tim cárem papíru okouzlit i toho nejotrávenějšího personalistu, který pak neodolá touze tě poznat osobně? Tak to ses právě prokliknul na ten správný web! Přečtením tohodle článku sice obětuješ 15 minut svýho života, ale druhý kolo výběrka tvý vysněný pozice tě rozhodně nemine! Tak se na to pojďme společně vrhnout. 😉

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?
Všechny články

Nejčastější dotazy studentů

Kdo je Tymber?


Tymber není jen student nebo absolvent, který chodí na brigádu. Tymber si vše řídí online a po směně má kromě odměny možnost získat i kredity za to, že nám v dotazníku řekne, jaká jeho brigáda pro studenty byla. Pomáhá tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům a vedoucím, aby vše šlapalo co nejlépe.

Potřebuji kromě občanského průkazu ještě nějaké doklady?


K samotné registraci OP nepotřebuješ. Občanku nahráváš až v appce pro ověření identity (bez ní se na brigádu nejde přihlásit). Jiné je to u konkrétní brigády. Je možné, že po tobě bude chtít zaměstnavatel například kartičku pojištěnce nebo výpis z rejstříku trestů. Jak tyto doklady získáš a co pak s nimi uděláš? To se dozvíš přímo ve své aplikaci nebo se nás zeptej na live chatu vpravo dole. Jako student budeš taky potřebovat potvrzení o studiu, aby sis později mohl uplatnit slevu na dani.

Jak zjistím, že mám opravdu přihlášenou směnu?


Všechny přihlášené směny, které tě v budoucnu čekají, najdeš v sekci Moje brigády. Tam po rozkliknutí kartičky s brigádou pro studenty najdeš kromě popisu brigády i konkrétní pokyny pro danou směnu. Třeba co si vzít s sebou, co na sebe nebo komu bys měl zavolat v případě, že se ti nepodaří trefit sklad na první dobrou. 😊 Pokyny k brigádě čti pozorně, zaměstnavatel tě totiž třeba kvůli nevhodnému oblečení/obutí na práci může poslat domů, tak ať tam nejedeš zbytečně.

Co je to ring?


Ring je místo, kde přehledně vidíš nabídku všech brigád pro studenty a absolventy a společně s ostatními Tymbery si vybíráš, na jakou směnu půjdeš. Každá směna je jedna kartička na stránce, přes kterou nejen zjistíš všechny podrobnosti k brigádě, ale která ti umožní se na danou směnu i rovnou přihlásit.

PS: Před přihlášením si ale dobře přečti náplň práce, ať pak nezjistíš, že pro tebe není vůbec vhodná. Třeba kvůli zdravotnímu stavu.

Můžu se registrovat, když mi ještě nebylo 18?


Jasně! Nejnižší věk pro brigádu, resp. podpis dohody, je 16 let. Doklad o ukončení povinné školní docházky pak umožňuje vstoupit na pracovní trh i 15letým – stačí do sekce Šatna v appce takový doklad nahrát. Jako student mladší 18 let nemůžeš pracovat přes noc, a tak ti ani nepůjde se na takovou směnu přihlásit. Na denní brigádu můžeš jen pokud není delší než 8 hodin.

Můžu chodit na brigádu do více firem současně?


Určitě, je nám jasné, že jako studentovi nebo absolventovi se tvoje časové možnosti mění ze dne na den. Proto brigády pro studenty nabízíme. Takže pokud to časově, psychicky i fyzicky zvládneš, tak beze všeho! 😊

Jak probíhá vyplácení odměny?


Krátká verze: Rychle.

Dlouhá verze: Hned poté, co ti vedoucí potvrdí tvou docházku, si můžeš v appce kliknout na vyplacení. Můžeš taky počkat a nastřádat si větší sumu a tu si pak nechat poslat naráz. Je nám jasné, že chodíš na naši brigádu pro studenty proto, že na peníze nechceš čekat až do poloviny dalšího měsíce, jako je to jinde. Proto máš odměnu na účtu do 5 pracovních dnů od chvíle, kdy si o výplatu požádáš.

Jak dlouho trvá potvrzení docházky?


Záleží na konkrétním zadavateli brigády. Většina vedoucích potvrzuje docházku ihned po směně, někteří trochu později kvůli pracovní vytíženosti. Do 48 hodin od konce směny to zvládnou téměř všichni téměř vždy. Pokud náhodou čekáš déle, klidně nám napiš na live chat. Ale neboj, i když se nám neozveš, tak si sami potvrzování docházek hlídáme a případné opozdilce průběžně uháníme.

Potřebuju zrušit směnu, jak mám správně postupovat?


Chápeme, že svět je plný nástrah a díky, že se informuješ předem o správném postupu.

Rušení směny probíhá dvěma způsoby:

V termínu, tedy více než 24 hodin před začátkem směny. V appce si jednoduše zrušíš směnu kliknutím na „zrušit” u konkrétní směny v sekci „Moje brigády". Hotovo. Místo tebe se pravděpodobně stihne přihlásit někdo jiný. Pokud chceš být kolegiální a trochu nám s tím helfnout, dej o uvolnění místa na směně vědět do příslušné Whatsapp skupiny. Pomůžeš tím ostatním Tymberům a třeba jednou stejné pomoci rád využiješ taky.

Po termínu, tedy méně než 24 hodin před začátkem směny. Chápeme, že se stane, ale v tomto případě už od tebe potřebujeme omluvenku (objektivní překážku v práci). U směny v appce klikni na „zrušit s omluvenkou” a postupuj podle pokynů dále, pomůžou ti s tím kolegové na live chatu. Pokud omluvenku nepošleš, aplikace ti omezí přístup k dalším brigádám až do vyřešení. A to fakt nechceš.

Můžu se registrovat, i když nemám bankovní účet?


Bez bankovního účtu se u nás neobejdeš, protože právě tam posíláme našim studentům Tymberům všechny výplaty. V hotovosti nevyplácíme. Pokud máš ale někoho blízkého, kdo by ti vydělané peníze z brigád v pořádku předal, můžeš při registraci použít jeho číslo účtu.

Dostanu za každou brigádu stejný počet kreditů?


Nene. Množství kreditů závisí na více faktorech a vyvíjí se v čase. Kredity jsou odměna za to, že nám po brigádě v dotazníku řekneš, jaká tvá brigáda byla. Pomůžeš tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům, novým studentům a absolventům, kteří hledají brigádu a nakonec i vedoucím, kteří jednotlivé směny řídí.

Co když nechci čekat na volné směny a hledám spíš stálou brigádu?


Pokud s tebou bude vedoucí na směně spokojený, může tě oslovit přes aplikaci Tymbe napřím. V takovém případě máš přednostní nabídku za konkrétní odměnu a je jenom na tobě, jestli nabídku přijmeš.

Jak jít pozvánkám na směny naproti? Pokud ti jde práce pěkně od ruky, zkus si pozvánky domluvit přímo s vedoucím na směně. Ocení, že tam má stálého a šikovného studenta, který se nebojí práce a určitě ti rád dá přednost. Info o tom, že jsi dostal pozvánku na směnu, najdeš v appce, ale radši ti pošleme notifikaci i do e-mailu, aby ti neutekla. S přijetím ale neotálej, ať víš ty i vedoucí, že se s tebou počítá. Pozor: nepřijaté pozvánky expirují, tak ať se ti nestane, že místo brigády sedíš doma.

Pomóc, něco mi nefunguje! Co mám dělat?


Od toho tu jsme. Poradíme, vyřešíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu od pondělí do neděle od 8.00 do 18.00 hodin, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Jak na vrácení daní a Potvrzení o zdanitelných příjmech?


Pokud si děláš daňové přiznání, budeš k tomu od nás potřebovat Potvrzení o zdanitelných příjmech (PoZP). To poté připojíš společně s dalšími dokumenty ke svému přiznání.

Jelikož jsi student, budeš potřebovat i potvrzení o studiu od své školy.
O potvrzení si zažádáš vyplněním tohoto formuláře. Při podání žádosti si pak vybereš, jestli chceš papírovou nebo elektronickou formu. Potvrzení odesíláme postupně od 31. ledna v elektronické podobě na e-mail, papírové pak následně ve vlnách poštou.

TIP: Daňové přiznání můžeš podat online na portálu Moje DANĚ s využitím přístupu se zaručenou identitou včetně bankovních prostředků (jako je třeba eObčanka nebo BankID).Pokud potřebuješ poradit, jak daňové přiznání vyplnit, mrkni se sem: Jak vyplnit přiznání k dani.

Jak si uplatnit slevu na dani?


V každém měsíci si můžeš u jednoho zaměstnavatele podepsat Prohlášení poplatníka, které ti umožní čerpat slevu na dani.
Chceš si slevu uplatnit pro brigádu pro studenty od nás? Návod s barvičkama a kolotočem najdeš zde:
- Prohlášení poplatníka - DPČ
- Prohlášení poplatníka - DPP

Jak Tymbe nakládá s mými osobními údaji?


Všechno detailně popisujeme na stránce: Pravidla zpracování osobních údajů