Brigády od 15 let!

V Tymbe najdeš širokou nabídku brigád od 15 let. Všechno vyřídíš online a vybrat si můžeš z více než 100 firem, který potřebují brigádníky po celý ČR. Vyber si směnu, která se ti nejvíc hodí. Odpracuj ji a výplatu si nech poslat kdy chceš, klidně hned.

  • 500+ brigád každý den
  • Vše vyřídíš online
  • Výplata po směně na 3 kliky
  • Brigády od 15 let po celý ČR

110+ firem, který nabízí bridády od 15 let

Google.czFirmy.cz
Brigády od 15 let s Tymbe

Jak začít chodit na brigádu od 15 let s Tymbe?

Zaregistruj se na webu, vyber si brigádu, co se ti líbí nejvíc, odpracuj přihlášenou směnu a výplati so pošli kdykoliv chceš. Třeba hned po potvrzení docházky. Chodit si přivydělat na brigádu od 15 let už nemůže být jednodušší.

1

Zaregistruj se na webu

Každej den uvidíš aktuální nabídku brigád od 15 let. U každý brigády jsou vypsaný informace o práci a co k ní budeš potřebovat. Takže vždycky víš, co a jak máš dělat.

2

Vyber si tu pravou brigádu

Vyber si sám, za jakou hodinovku chceš pracovat. Všechny potřebný dokumenty ti nachystáme a podepsat je můžeš online.

3

Odpracuj směnu

Podrobnosti ke svý brigádě najdeš v mobilu. Víme, jak hektický teenage život je. Proto můžeš v případě potřeby domluvenou směnu 24 hodin před začátkem zrušit.

4

Vyplať si svou odměnu

Počkej, až ti vedoucí tvý směny potvrdí docházku. Pak je jenom na tobě, jestli chceš výplatu poslat hned po směně a nebo třeba jednou za měsíc.

Proč si vybrat z brigád od 15 let právě u Tymbe?

icon

Výplata hned po směně

Život na střední je někdy pěknej fofr. Jdeš v pátek na párty, plánujete s kámošema výlet. Nebo ti zbývá posledních pár stovek a budeš mít naspořeno na nový mobil? Nech si od nás poslat výplatu kdy chceš, třeba hned po směně a užívej si teenage život naplno!

icon

Všechno vyřídíš online

V dnešní době je chození na pohovory, školení a k podpisu smlouvy pořádná otrava. Co by to bylo za brigádu pro studenty od 15 let, kdyby nešlo všechno vyřídit hezky v klídku - online? Registraci, výběr brigády, školení i podpis smlouvy uděláš přehledně v naší appce. Šetří to nejen čas, ale i životní prostředí.

icon

Vyber si brigádu, která tě bude bavit

Vyber si takovou práci, která ti hezky uteče, v takový čas, jaký ti nejvíc vyhovuje. Najdeš u nás fůru firem a pracovních pozic. Můžeš pracovat ráno, odpoledne nebo o víkendu. Vyber si tu z brigdád od 15 let, která tě nejvíc láká. Nebo střídej víc firem najednou, ať se nenudíš. Je to jenom na tobě.

Získat brigádu od 15 let

Jaké jsou podmínky brigády od 15 let u Tymbe?

Na všechny brigády u nás se přihlašuješ online. Nejnižší věk pro brigádu, resp. podpis dohody, je 16 let. Pokud je ti 15, budeš potřebovat doklad o ukončení povinné školní docházky. Stačí ho nahrát do sekce Šatna v appce. Jako student mladší 18 let nemůžeš pracovat přes noc nebo jít na směny, které jsou delší než 8 hodin. Na takové brigády se ti v nabídce nepůjde ani přihlásit, ale neboj, i tak je tam hromada brigád, na které můžeš jít už od 15 let.

Jak získat brigádu od 15 let s Tymbe?

Jak to vidí ostatní mladí Tymbeři?

Mrkni, co o našich brigádách říkají brigádníci mladší 18 let, kteří už u nás pracují.

Neváhej a pojď do toho

Mít brigádu od 15 let je s náma hračka. Pojď do toho a na svoji první směnu můžeš třeba hned zítra. Stačí se zaregistrovat a pak si vybrat kdy, kde a za jakou hodinovku chceš pracovat. Tvoje první výplata na tebe bude čekat hned po směně.

Můžeme ti s něčím pomoct?

Od toho jsme tady! Radí ti s čímkoliv poradíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, včetně víkendů, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Brigády po celý ČR

V Tymbe nezáleží, jestli seš v Praze, Brně, Olomouci nebo někde jinde. Máme hromadu brigád od 15 let v různých městech a firmách. Můžeš pracovat třeba pro Zásilkovnu, Decathlon, CCC nebo H&M. Nebo můžeš pracovat pro víc firem najednou, ať to prostřídáš. Podívej se na mapu, kde všude potřebují brigádníky.

Co právě zajímá ostatní mladé brigádníky

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

01. 04. 2024

Ty chceš mít super brigádku. Firmy zase pracanty, který na směnu přijdou včas a neflákaj se. A my v Tymbe chceme všechno dohromady. Proto by měl každej Tymber vědět, co znamenaj BLOKády a BANány. Že to zní trochu strašidelně? Žádnej stres. Společně to projdem. Zjistíš, co to vlastně znamená a proč se to vůbec děje.

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

29. 05. 2024

Návštěva doktora, vyšetření a malý poplateček… Tyhle peripetie s potravinářským průkazem bylo nutné vyřešit, když ho po tobě zaměstnavatel vyžadoval. Teď už je to ale všechno jinak.

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?

01. 02. 2024

Hlásíš se na svůj dream job nebo jenom krátkou letní brigádku? Lámeš si hlavu nad tím, jak napsat životopis, který bude stručný, výstižný a zaujme na první dobrou? Chceš tim cárem papíru okouzlit i toho nejotrávenějšího personalistu, který pak neodolá touze tě poznat osobně? Tak to ses právě prokliknul na ten správný web! Přečtením tohodle článku sice obětuješ 15 minut svýho života, ale druhý kolo výběrka tvý vysněný pozice tě rozhodně nemine! Tak se na to pojďme společně vrhnout. 😉

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?
Všechny články

Nejčastější dotazy

Kdo je Tymber?


Tymber není jen brigádník, kterému je 15 či 16 let. Tymber si vše řídí online a po směně má kromě odměny možnost získat i kredity za to, že nám v dotazníku řekne, jaká jeho brigáda od 15 let byla. Pomáhá tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům a vedoucím, aby vše šlapalo co nejlépe.

Potřebuji kromě občanského průkazu ještě nějaké doklady?


K samotné registraci OP nepotřebuješ. Občanku nahráváš až v appce pro ověření identity (bez ní se na brigádu nejde přihlásit). Jiné je to u konkrétní brigády. Je možné, že po tobě bude chtít zaměstnavatel například kartičku pojištěnce nebo výpis z rejstříku trestů. Jak tyto doklady získáš a co pak s nimi uděláš? To se dozvíš přímo ve své aplikaci nebo se nás zeptej na live chatu vpravo dole. Pokud je ti 15 let, budeš ještě potřebovat doklad o ukončení povinné školní docházky.

Jak zjistím, že mám opravdu přihlášenou směnu?


Všechny přihlášené směny, které tě v budoucnu čekají, najdeš v sekci Moje brigády. Tam po rozkliknutí kartičky s brigádou od 15 let najdeš kromě popisu brigády i konkrétní pokyny pro danou směnu. Třeba co si vzít s sebou, co na sebe nebo komu bys měl zavolat v případě, že se ti nepodaří trefit sklad na první dobrou. :-) Pokyny k brigádě čti pozorně, zaměstnavatel tě totiž třeba kvůli nevhodnému oblečení/obutí na práci může poslat domů, tak ať tam nejedeš zbytečně.

Co je to ring?


Ring je místo, kde přehledně vidíš nabídku všech brigád od 15 let a společně s ostatními Tymbery si vybíráš, na jakou směnu půjdeš. Každá směna je jedna kartička na stránce, přes kterou nejen zjistíš všechny podrobnosti k brigádě, ale která ti umožní se na danou směnu i rovnou přihlásit.

PS: Před přihlášením si ale dobře přečti náplň práce, ať pak nezjistíš, že pro tebe není vůbec vhodná. Třeba kvůli zdravotnímu stavu.

Můžu se registrovat, když mi ještě nebylo 18?


Jasně! Nejnižší věk pro brigádu, resp. podpis dohody, je 16 let. Doklad o ukončení povinné školní docházky pak umožňuje vstoupit na pracovní trh i 15letým – stačí do sekce Šatna v appce takový doklad nahrát. Jako student mladší 18 let nemůžeš pracovat přes noc, a tak ti ani nepůjde se na takovou směnu přihlásit. Na denní brigádu můžeš jen pokud není delší než 8 hodin.

Můžu chodit na brigádu do více firem současně?


Určitě, je nám jasné, že jako studentovi se tvoje časové možnosti mění ze dne na den. Proto bridády od 15 let nabízíme. Takže pokud to časově, psychicky i fyzicky zvládneš, tak beze všeho! 😊

Jak probíhá vyplácení odměny?


Krátká verze: Rychle.

Dlouhá verze: Hned poté, co ti vedoucí potvrdí tvou docházku, si můžeš v appce kliknout na vyplacení. Můžeš taky počkat a nastřádat si větší sumu a tu si pak nechat poslat naráz. Je nám jasné, že chodíš na naši brigádu od 15 let proto, že na peníze nechceš čekat až do poloviny dalšího měsíce, jako je to jinde. Proto máš odměnu na účtu do 5 pracovních dnů od chvíle, kdy si o výplatu požádáš.

Jak dlouho trvá potvrzení docházky?


Záleží na konkrétním zadavateli brigády. Většina vedoucích potvrzuje docházku ihned po směně, někteří trochu později kvůli pracovní vytíženosti. Do 48 hodin od konce směny to zvládnou téměř všichni téměř vždy. Pokud náhodou čekáš déle, klidně nám napiš na live chat. Ale neboj, i když se nám neozveš, tak si sami potvrzování docházek hlídáme a případné opozdilce průběžně uháníme.

Potřebuju zrušit směnu, jak mám správně postupovat?


Chápeme, že svět je plný nástrah a díky, že se informuješ předem o správném postupu.

Rušení směny probíhá dvěma způsoby:

V termínu, tedy více než 24 hodin před začátkem směny. V appce si jednoduše zrušíš směnu kliknutím na „zrušit” u konkrétní směny v sekci „Moje brigády". Hotovo. Místo tebe se pravděpodobně stihne přihlásit někdo jiný. Pokud chceš být kolegiální a trochu nám s tím helfnout, dej o uvolnění místa na směně vědět do příslušné Whatsapp skupiny. Pomůžeš tím ostatním Tymberům a třeba jednou stejné pomoci rád využiješ taky.

Po termínu, tedy méně než 24 hodin před začátkem směny. Chápeme, že se stane, ale v tomto případě už od tebe potřebujeme omluvenku (objektivní překážku v práci). U směny v appce klikni na „zrušit s omluvenkou” a postupuj podle pokynů dále, pomůžou ti s tím kolegové na live chatu. Pokud omluvenku nepošleš, aplikace ti omezí přístup k dalším brigádám až do vyřešení. A to fakt nechceš.

Můžu se registrovat pokud nemám bankovní účet?


Bez bankovního účtu se u nás neobejdeš, protože právě tam posíláme našim Tymberům všechny výplaty. V hotovosti nevyplácíme. Pokud by ti ale rodiče nebo někdo blízký vydělané peníze z brigád v pořádku předali, můžeš se s nimi domluvit a při registraci použít jejich číslo účtu.

Dostanu za každou brigádu stejný počet kreditů?


Nene. Množství kreditů závisí na více faktorech a vyvíjí se v čase. Kredity jsou odměna za to, že nám po brigádě v dotazníku řekneš, jaká tvá směna byla. Pomůžeš tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům, kteří hledají brigádu od 15 let a nakonec i vedoucím, kteří jednotlivé směny řídí.

Co když nechci čekat na volné směny a chci spíš stálou brigádu?


Pokud s tebou bude vedoucí na směně spokojený, může tě oslovit přes aplikaci Tymbe napřímo. V takovém případě máš přednostní nabídku za konkrétní odměnu a je jenom na tobě, jestli nabídku přijmeš.

Jak jít pozvánkám na směny naproti? Pokud ti jde práce pěkně od ruky, zkus si pozvánky domluvit přímo s vedoucím na směně. Ocení, že tam má stálého a šikovného pracanta a určitě ti rád dá přednost. Info o tom, že jsi dostal pozvánku na směnu, najdeš v appce, ale radši ti pošleme notifikaci i do e-mailu, aby ti neutekla. S přijetím neotálej, ať víš ty i vedoucí, že se s tebou počítá. Pozor: nepřijaté pozvánky expirují, tak ať se ti nestane, že místo brigády sedíš doma.

Pomóc, něco mi nefunguje! Co mám dělat?


Od toho tu jsme. Poradíme, vyřešíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu od pondělí do neděle od 8.00 do 18.00 hodin, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Jak na vrácení daní a Potvrzení o zdanitelných příjmech?


Pokud si děláš daňové přiznání, budeš k tomu od nás potřebovat Potvrzení o zdanitelných příjmech (PoZP). To poté připojíš společně s dalšími dokumenty ke svému přiznání.

Jelikož je ti míň jak 18 let, nejspíš jsi ještě student. V takové případě budeš potřebovat i potvrzení o studiu od své školy.

O potvrzení si zažádáš vyplněním tohoto formuláře. Při podání žádosti si pak vybereš, jestli chceš papírovou nebo elektronickou formu. Potvrzení odesíláme postupně od 31. ledna v elektronické podobě na e-mail, papírové pak následně ve vlnách poštou.

TIP: Daňové přiznání můžeš podat online na portálu Moje DANĚ s využitím přístupu se zaručenou identitou včetně bankovních prostředků (jako je třeba eObčanka nebo BankID).Pokud potřebuješ poradit, jak daňové přiznání vyplnit, mrkni se sem: Jak vyplnit přiznání k dani.

Jak si uplatnit slevu na dani?


V každém měsíci si můžeš u jednoho zaměstnavatele podepsat Prohlášení poplatníka, které ti umožní čerpat slevu na dani.
Chceš si slevu uplatnit pro brigádu od 15 let od nás? Návod s barvičkama a kolotočem najdeš zde:
- Prohlášení poplatníka - DPČ
- Prohlášení poplatníka - DPP

Jak Tymbe nakládá s mými osobními údaji?


Všechno detailně popisujeme na stránce: Pravidla zpracování osobních údajů