Pojď na noční brigádu s Tymbe!

Noční brigády po celý ČR. Všechno vyřídíš online a vybíráš z více než 100 firem, které potřebují brigádniky na noční směny. Vyber si tu, která ti nejvíc sedí. Odpracuj ji a výplatu si nech poslat kdy chceš, třeba hned na druhý den.

  • 500+ brigád každý den
  • Vše vyřídíš online
  • Výplata po směně na 3 kliky
  • Noční brigády po celý ČR

110+ firem, které nabízí noční brigády

Google.czFirmy.cz
Noční brigáda s Tymbe

Jak získat noční brigádu u Tymbe?

Zaregistruj se na webu, vyber si tu pravou noční brigádu, odpracuj směnu a pošli si výplatu kdykoliv chceš. Třeba hned po potvrzení docházky. Chodit na noční brigádu nikdy nebylo lehčí.

1

Zaregistruj se na webu

Každý den uvidíš aktuální výběr nočních směn. U každý brigády jsou veškerý informace o práci a co k ní budeš potřebovat. Takže budeš vždycky informovaný, co a jak máš dělat.

2

Vyber si tu pravou brigádu

Sám si řekni, za jakou hodinovku chceš jít makat. Všechny potřebný dokumenty ti připravíme a podepsat je můžeš online.

3

Odpracuj směnu

Podrobnosti ke každý směně najdeš v naší aplikaci. Víme, že plány se někdy mění rychleji než počasí. Proto můžeš v případě potřeby domluvenou směnu 24 hodin před nástupem zrušit.

4

Vyplať si svou odměnu

Počkej, až ti vedoucí směny potvrdí docházku. Pak je jenom na tobě, jestli chceš výplatu hned druhý den a nebo třeba jednou týdně či měsíčně.

Proč si vybrat noční brigádu právě s Tymbe?

icon

Výplata hned po směně

Nic tě nedrží doma? Chceš si přes noc něco přivydělat? Nebo ti zbývá posledních pár stovek a budeš mít našetřeno na vysněnou dovolenou? V Tymbe si můžeš nechat poslat výplatu hned po směně a nemusíš čekat na další výplatní den. Odpracuj směnu a užívěj si vydělané peníze hned teď.

icon

Všechno vyřídíš online

Stačí, že makáš v noci. Nemusíš ještě ztrácet čas chozením na pohovory, školením ani schůzkou kvůli podpisu smlouvy. S noční brigádou u nás vyřídíš všechno v klídku - online. Registraci, výběr brigády, školení i podpis smlouvy uděláš přehledně v naší appce. Šetří to nejen čas, ale i životní prostředí.

icon

Vyber si brigádu, která tě bude bavit

Vyber si takovou práci, jaká tě bude bavit, v takový čas, jaký ti nejvíc vyhovuje. Najdeš u nás celou řadu firem a pozic. Můžeš pracovat v noci jak v týdnu, tak o víkendech nebo svátcích. Vyber si takovou z nočních směn, která ti bude nejrychleji utíkat. Nebo to prostřídej a běž pokaždý do jiný firmy. Je to jen na tobě.

Vybrat noční brigádu

Jak vypadá noční brigáda s Tymbe?

Na všechny noční brigády u nás se přihlašuješ online. Zároveň podepíšeš smlouvu a přečteš si, jak máš přijít oblečenej a co si vzít s sebou. Na směnu pak dorazíš včas nebo ideálně s malým předstihem. S sebou máš většinou pití a nějakou sváču. Směny jsou různě dlouhý. Některý mají 8 hodin, ale jiný třeba jen 5 nebo naopak 10. Tvůj vedoucí ti na začátku řekne, co máš dělat. Pak společně s dalšími Tymbery makáš, dokud není čas na přestávku. Po konci pracovní doby ti vedoucí v appce potvrdí docházku a ty si pak můžeš na pár kliknutí nechat poslat výplatu klidně ještě ten den.

Jak na noční brigádu s Tymbe

Jak to vidí ostatní Tymbeři, kteří chodí rádi na noční

Koukni, co o našich nočních brigádách říkají Tymbeři, kteří už u nás pracují.

Neváhej a začni ještě dnes

Mít noční brigádu nikdy nebylo lehčí. Pojď do toho s námi a na svoji první noční můžeš třeba ještě dnes. Stačí se zaregistrovat a pak si vybrat který den, kde a za kolik chceš pracovat. Tvoje první výplata na tebe bude čekat hned po směně.

Můžeme ti s něčím pomoct?

Od toho jsme tady! Radí ti s čímkoliv poradíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, včetně víkendů, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Brigády po celý ČR

V Tymbe nezáleží, jestli jsi v Praze, Brně, Olomouci nebo někde jinde. Máme hromadu nočních brigád v různých městech a firmách. Můžeš pracovat třeba pro Zásilkovnu, Decathlon, CCC nebo H&M. Můžeš klidně pracovat pro víc firem najednou. Podívej se na mapu, kde všude potřebují noční výpomoc.

Co ostatní zajímá o nočních brigádách

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

01. 04. 2024

Ty chceš mít super brigádku. Firmy zase pracanty, který na směnu přijdou včas a neflákaj se. A my v Tymbe chceme všechno dohromady. Proto by měl každej Tymber vědět, co znamenaj BLOKády a BANány. Že to zní trochu strašidelně? Žádnej stres. Společně to projdem. Zjistíš, co to vlastně znamená a proč se to vůbec děje.

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

29. 05. 2024

Návštěva doktora, vyšetření a malý poplateček… Tyhle peripetie s potravinářským průkazem bylo nutné vyřešit, když ho po tobě zaměstnavatel vyžadoval. Teď už je to ale všechno jinak.

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

Jak fungují kredity? Kačky navíc pro každého Tymbera…

07. 01. 2024

Jenom s Tymbe si můžeš zvýšit hodinovku s využitím kreditů, které získáš za rychlé vyplnění dotazníku po směně. Jak to funguje?

Jak fungují kredity? Kačky navíc pro každého Tymbera…
Všechny články

Nejčastější dotazy

Kdo je Tymber?


Tymber není jen někdo, kdo chodí na noční brigádu. Tymber si vše řídí online a po směně má kromě odměny možnost získat i kredity za to, že nám v dotazníku řekne, jaká jeho noční směna byla. Pomáhá tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům a vedoucím, aby vše šlapalo co nejlépe.

Potřebuji kromě občanského průkazu ještě nějaké doklady?


K samotné registraci OP nepotřebuješ. Občanku nahráváš až v appce pro ověření identity (bez ní se nejde přihlásit na žádnou noční brigádu). Jiné je to u konkrétní brigády. Je možné, že po tobě bude chtít zaměstnavatel například kartičku pojištěnce nebo výpis z rejstříku trestů. Jak tyto doklady získáš a co pak s nimi uděláš? To se dozvíš přímo ve své aplikaci nebo se nás zeptej na live chatu vpravo dole.

Jak zjistím, že mám opravdu přihlášenou směnu?


Všechny přihlášené směny, které tě v budoucnu čekají, najdeš v sekci Moje brigády. Tam po rozkliknutí kartičky s brigádou najdeš kromě popisu brigády i konkrétní pokyny pro danou směnu. Třeba co si vzít s sebou, co na sebe nebo komu bys měl zavolat v případě, že se ti nepodaří trefit sklad na první dobrou. :-) Pokyny k brigádě čti pozorně, zaměstnavatel tě totiž třeba kvůli nevhodnému oblečení/obutí na práci může poslat domů, tak ať tam nejedeš zbytečně.

Co je to ring?


Ring je místo, kde přehledně vidíš nabídku všech nejen nočních brigád a společně s ostatními Tymbery si vybíráš, na jakou směnu půjdeš. Každá směna je jedna kartička na stránce, přes kterou nejen zjistíš všechny podrobnosti k brigádě, ale která ti umožní se na danou směnu i rovnou přihlásit.

PS: Před přihlášením si ale dobře přečti náplň práce, ať pak nezjistíš, že pro tebe není vůbec vhodná. Třeba kvůli zdravotnímu stavu.

Můžu se registrovat, když mi ještě nebylo 18?


Jasně! Nejnižší věk pro brigádu, resp. podpis dohody, je 16 let. Doklad o ukončení povinné školní docházky pak umožňuje vstoupit na pracovní trh i 15letým – stačí do sekce Šatna v appce takový doklad nahrát. Nicméně pokud jsi mladší 18 let, nemůžeš pracovat přes noc, a tak ti ani nepůjde se na takovou směnu přihlásit. Pořád ale můžeš jít pracovat na klasické denní brigády, pokud směna nemá víc jak 8 hodin.

Můžu chodit na brigádu do více firem současně?


Určitě, je nám jasné, že se tvoje časové možnosti mění ze dne na den. Proto noční bridády nabízíme. Takže pokud to časově, psychicky i fyzicky zvládneš, tak beze všeho! 😊

Jak probíhá vyplácení odměny?


Krátká verze: Rychle.

Dlouhá verze: Hned poté, co ti vedoucí potvrdí tvou docházku, si můžeš v appce kliknout na vyplacení. Můžeš taky počkat a nastřádat si větší sumu a tu si pak nechat poslat naráz. Je nám jasné, že chodíš na naši noční brigádu proto, že na peníze nechceš čekat až do poloviny dalšího měsíce, jako je to jinde. Proto máš odměnu na účtu do 5 pracovních dnů od chvíle, kdy si o výplatu požádáš.

Jak dlouho trvá potvrzení docházky?


Záleží na konkrétním zadavateli brigády. Většina vedoucích potvrzuje docházku ihned po směně, někteří trochu později kvůli pracovní vytíženosti. Do 48 hodin od konce směny to zvládnou téměř všichni téměř vždy. Pokud náhodou čekáš déle, klidně nám napiš na live chat. Ale neboj, i když se nám neozveš, tak si sami potvrzování docházek hlídáme a případné opozdilce průběžně uháníme.

Potřebuju zrušit směnu, jak mám správně postupovat?


Chápeme, že svět je plný nástrah a díky, že se informuješ předem o správném postupu.

Rušení směny probíhá dvěma způsoby:

V termínu, tedy více než 24 hodin před začátkem směny. V appce si jednoduše zrušíš směnu kliknutím na „zrušit” u konkrétní směny v sekci „Moje brigády". Hotovo. Místo tebe se pravděpodobně stihne přihlásit někdo jiný. Pokud chceš být kolegiální a trochu nám s tím helfnout, dej o uvolnění místa na směně vědět do příslušné Whatsapp skupiny. Pomůžeš tím ostatním Tymberům, kteří hledají noční přivýdělek a třeba jednou stejné pomoci rád využiješ taky.

Po termínu, tedy méně než 24 hodin před začátkem směny. Chápeme, že se stane, ale v tomto případě už od tebe potřebujeme omluvenku (objektivní překážku k práci). U směny v appce klikni na „zrušit s omluvenkou” a postupuj podle pokynů dále, pomůžou ti s tím kolegové na live chatu. Pokud omluvenku nepošleš, aplikace ti omezí přístup k dalším brigádám až do vyřešení. A to fakt nechceš.

Můžu se registrovat, i když nemám bankovní účet?


Bez bankovního účtu to u nás nejde, protože právě tam posíláme našim Tymberům všechny výplaty. V hotovosti nevyplácíme. Pokud máš ale někoho blízkého, kdo by ti vydělané peníze z brigád v pořádku předal, můžeš při registraci použít jeho číslo účtu.

Dostanu za každou brigádu stejný počet kreditů?


Nene. Množství kreditů závisí na více faktorech a vyvíjí se v čase. Kredity jsou odměna za to, že nám po směně v dotazníku řekneš, jaká tvá brigáda byla. Pomůžeš tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům, kteří hledají brigádu na noc a nakonec i vedoucím, kteří jednotlivé směny řídí.

Co když nechci čekat na volné směny a hledám spíš stálou brigádu?


Pokud s tebou bude vedoucí na směně spokojený, může tě oslovit přes aplikaci Tymbe napřímo. V takovém případě máš přednostní nabídku za konkrétní odměnu a je jenom na tobě, jestli nabídku přijmeš.

Jak jít pozvánkám na směny naproti? Pokud ti jde práce pěkně od ruky, zkus si pozvánky domluvit přímo s vedoucím na směně. Ocení, že tam má stálého a šikovného pracanta a určitě ti rád dá přednost. Info o tom, že jsi dostal pozvánku na směnu, najdeš v appce, ale radši ti pošleme notifikaci i do e-mailu, aby ti neutekla. S přijetím neotálej, ať víš ty i vedoucí, že se s tebou počítá. Pozor: nepřijaté pozvánky expirují, tak ať se ti nestane, že místo brigády sedíš doma.

Pomóc, něco mi nefunguje! Co mám dělat?


Od toho tu jsme. Poradíme, vyřešíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu od pondělí do neděle od 8.00 do 18.00 hodin, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Jak na vrácení daní a Potvrzení o zdanitelných příjmech?


Pokud si děláš daňové přiznání, budeš k tomu od nás potřebovat Potvrzení o zdanitelných příjmech (PoZP). To poté připojíš společně s dalšími dokumenty ke svému přiznání.

O potvrzení si zažádáš vyplněním tohoto formuláře. Při podání žádosti si pak vybereš, jestli chceš papírovou nebo elektronickou formu. Potvrzení odesíláme postupně od 31. ledna v elektronické podobě na e-mail, papírové pak následně ve vlnách poštou.

TIP: Daňové přiznání můžeš podat online na portálu Moje DANĚ s využitím přístupu se zaručenou identitou včetně bankovních prostředků (jako je třeba eObčanka nebo BankID).Pokud potřebuješ poradit, jak daňové přiznání vyplnit, mrkni se sem: Jak vyplnit přiznání k dani.

Jak si uplatnit slevu na dani?


V každém měsíci si můžeš u jednoho zaměstnavatele podepsat Prohlášení poplatníka, které ti umožní čerpat slevu na dani.
Chceš si slevu uplatnit pro noční brigádu od nás? Návod s barvičkama a kolotočem najdeš zde:
- Prohlášení poplatníka - DPČ
- Prohlášení poplatníka - DPP

Jak Tymbe nakládá s mými osobními údaji?


Všechno detailně popisujeme na stránce: Pravidla zpracování osobních údajů