Najdi si brigádu na léto s Tymbe!

Letní brigády kdekoliv v ČR. Všechno vyřídíš online a vybírat můžeš z více než 100 firem po celý republice. Vyber si směnu, která ti nejvíc pasuje. Odpracuj ji a výplatu si nech poslat kdy chceš, třeba hned druhý den.

  • 500+ brigád každý den
  • Vše vyřídíš online
  • Výplata po směně na 3 kliky
  • Letní brigády po celý ČR

110+ firem, které nabízí letní brigády

Google.czFirmy.cz
Letní brigáda s Tymbe

Jak si nenechat utéct naši letní brigádu?

Zaregistruj se na webu, vyber si tu pravou brigádu na léto, odpracuj směnu a pošli si výplatu kdykoliv chceš. Třeba hned na druhý den. Sehnat si brigádu na léto nikdy nebylo lehčí.

1

Zaregistruj se na webu

Každý den uvidíš nový výběr letních brigád. U každý brigády jsou veškerý informace o tom, jak bude směna probíhat a co k ní budeš potřebovat. Takže vždycky víš, co tě čeká.

2

Vyber si tu pravou brigádu

Rozhodni sám, za jaké peníze budeš pracovat. Všechny potřebný dokumenty ti připravíme a podepsat je můžeš online.

3

Odpracuj směnu

Podrobnosti ke každý směně najdeš v naší appce. Víme, že latní plány se někdy mění jako aprílový počasí. Proto můžeš v případě potřeby domluvenou směnu 24 hodin před nástupem zrušit.

4

Vyplať si svou odměnu

Až ti vedoucí směny potvrdí docházku, je jen na tobě, jestli si chceš výplatu nechat poslat hned po směně a nebo třeba jednou za měsíc.

Proč chodit na brigádu v létě právě u Tymbe?

icon

Výplata hned po směně

Nechceš sedět doma? Chceš si během léta přivydělat, aby sis ho mohl víc užít? Nebo spožíš na last minute dovču? V Tymbe nemusíš čekat na další výplatní den. Odpracuj směnu, pošli si peníze kdy chceš a užij si léto naplno!

icon

Všechno vyřídíš online

Žádné plýtvání časem kvůli chození na pohovory, školení nebo na schůzku k podpisu smlouvy. K naší letní brigádě vyřídíš všechno v klídku - online. Registraci, výběr brigády, školení i podpis smlouvy uděláš přehledně v naší appce. Šetří to nejen čas, ale i životní prostředí.

icon

Vyber si brigádu, která tě bude bavit

Vyber si takovou práci, jaká tě bude bavit, v takový čas, jaký ti nejvíc vyhovuje. Najdeš u nás celou řadu firem a pozic. Můžeš pracovat ráno, odpoledne nebo i v noci. Vyber si jednu z letních brigdád, která tě bude nejvíc bavit. Nebo pracuj pro několik firem najednou. Je to jen na tobě.

Vybrat letní brigádu

Jak vypadá letní brigáda s Tymbe?

Na všechny letní brigády u nás se přihlašuješ online. Zároveň podepíšeš smlouvu a přečteš si, jak máš přijít oblečenej a co si vzít s sebou. Na směnu pak dorazíš včas nebo ideálně s malým předstihem. S sebou máš většinou pití a nějakou sváču. Směny jsou různě dlouhý. Některý mají 8 hodin, ale jiný třeba jen 5 nebo naopak 10. Tvůj vedoucí ti na začátku řekne, co máš dělat. Pak společně s dalšími Tymbery makáš, dokud není čas na přestávku. Po konci pracovní doby ti vedoucí v appce potvrdí docházku a ty si pak můžeš na pár kliknutí nechat poslat výplatu klidně ještě ten den.

Jak získat letní brigádu s Tymbe?

Jak to vidí ostatní Tymbeři přes léto?

Koukni, co o našich letních brigádách říkají Tymbeři, kteří už u nás pracují.

Neváhej a pojď na léto brigádničit s námi

Přivydělat si na letní brigádě nikdy nebylo lehčí. Pojď do toho s námi a na svoji první směnu můžeš třeba hned zítra. Stačí se zaregistrovat a pak si vybrat kdy, kde a za kolik chceš pracovat. Tvoje první výplata na tebe bude čekat hned po směně.

Můžeme ti s něčím pomoct?

Od toho jsme tady! Radí ti s čímkoliv poradíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, včetně víkendů, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Brigády na léto po celý ČR

V Tymbe nezáleží, jestli jsi v Praze, Brně, Olomouci nebo někde jinde. Máme hromadu letních brigád v různých městech a firmách. Můžeš pracovat třeba pro Zásilkovnu, Decathlon, CCC nebo H&M. Nebo vyzkoušej, co tě nejvíc baví a pracuj pro víc firem najednou. Mrkni na mapu, kde všude tohle léto potřebují brigádníky.

Co ostatní Tymbery zajímá o letních brigádách

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

01. 04. 2024

Ty chceš mít super brigádku. Firmy zase pracanty, který na směnu přijdou včas a neflákaj se. A my v Tymbe chceme všechno dohromady. Proto by měl každej Tymber vědět, co znamenaj BLOKády a BANány. Že to zní trochu strašidelně? Žádnej stres. Společně to projdem. Zjistíš, co to vlastně znamená a proč se to vůbec děje.

BLOKády a BANány. Kdo se nefláká, bát se jich nemusí

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

29. 05. 2024

Návštěva doktora, vyšetření a malý poplateček… Tyhle peripetie s potravinářským průkazem bylo nutné vyřešit, když ho po tobě zaměstnavatel vyžadoval. Teď už je to ale všechno jinak.

Potravinářský průkaz. Od kdy ho už na brigádu nepotřebuješ?

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?

01. 02. 2024

Hlásíš se na svůj dream job nebo jenom krátkou letní brigádku? Lámeš si hlavu nad tím, jak napsat životopis, který bude stručný, výstižný a zaujme na první dobrou? Chceš tim cárem papíru okouzlit i toho nejotrávenějšího personalistu, který pak neodolá touze tě poznat osobně? Tak to ses právě prokliknul na ten správný web! Přečtením tohodle článku sice obětuješ 15 minut svýho života, ale druhý kolo výběrka tvý vysněný pozice tě rozhodně nemine! Tak se na to pojďme společně vrhnout. 😉

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?
Všechny články

Nejčastější dotazy

Kdo je Tymber?


Tymber není jen někdo, kdo s náma chodí na letní brigádu. Tymber si všechno řídí online a po směně má kromě odměny možnost získat i kredity za to, že nám v dotazníku řekne, jaká jeho letní brigáda byla. Pomáhá tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům a vedoucím, aby vše šlapalo co nejlépe.

Potřebuji kromě občanského průkazu ještě nějaké doklady?


K samotné registraci OP nepotřebuješ. Občanku nahráváš až v appce pro ověření identity (bez ní se nejde přihlásit na žádnou letní brigádu). Jiné je to u konkrétní brigády. Je možné, že po tobě bude chtít zaměstnavatel například kartičku pojištěnce nebo výpis z rejstříku trestů. Jak tyto doklady získáš a co pak s nimi uděláš? To se dozvíš přímo ve své aplikaci nebo se nás zeptej na live chatu vpravo dole.

Jak zjistím, že mám opravdu přihlášenou směnu?


Všechny přihlášené směny, které tě v létě čekají, najdeš v appce v sekci Moje brigády. Tam po rozkliknutí kartičky s brigádou najdeš kromě popisu brigády i konkrétní pokyny pro danou směnu. Třeba co si vzít s sebou, co na sebe nebo komu bys měl zavolat v případě, že se ti nepodaří trefit sklad na první dobrou. :-) Pokyny k brigádě čti pozorně, zaměstnavatel tě totiž třeba kvůli nevhodnému oblečení/obutí na práci může poslat domů, tak ať tam nejedeš zbytečně.

Co je to ring?


Ring je místo, kde přehledně vidíš nabídku všech nejen letních brigád a společně s ostatními Tymbery si vybíráš, na jakou směnu půjdeš. Každá směna je jedna kartička na stránce, přes kterou nejen zjistíš všechny podrobnosti k brigádě, ale která ti umožní se na danou směnu i rovnou přihlásit.

PS: Před přihlášením si ale dobře přečti náplň práce, ať pak nezjistíš, že pro tebe není vůbec vhodná. Třeba kvůli zdravotnímu stavu.

Můžu se registrovat, když mi ještě nebylo 18?


Jasně! Nejnižší věk pro letní brigádu, resp. podpis dohody, je 16 let. Doklad o ukončení povinné školní docházky pak umožňuje vstoupit na pracovní trh i 15letým – stačí do sekce Šatna v appce takový doklad nahrát. Pokud jsi mladší 18 let, nemůžeš pracovat přes noc, a tak ti ani nepůjde se na takovou směnu přihlásit. Na denní brigádu během léta můžeš jen pokud není delší než 8 hodin.

Můžu chodit na letní brigádu do více firem současně?


Určitě, je nám jasné, že v létě se tvoje časové možnosti mění ze dne na den. Proto letní bridády nabízíme. Takže pokud to časově, psychicky i fyzicky zvládneš, tak beze všeho! 😊

Jak probíhá vyplácení odměny?


Krátká verze: Rychle.

Dlouhá verze: Hned poté, co ti vedoucí potvrdí tvou docházku, si můžeš v appce kliknout na vyplacení. Můžeš taky počkat a nastřádat si větší sumu a tu si pak nechat poslat naráz. Je nám jasné, že chodíš na naši letní brigádu proto, že na peníze nechceš čekat až do poloviny dalšího měsíce, jako je to jinde. Proto máš odměnu na účtu do 5 pracovních dnů od chvíle, kdy si o výplatu požádáš.

Jak dlouho trvá potvrzení docházky?


Záleží na konkrétním zadavateli brigády. Většina vedoucích potvrzuje docházku ihned po směně, někteří trochu později kvůli pracovní vytíženosti. Do 48 hodin od konce směny to zvládnou téměř všichni téměř vždy. Pokud náhodou čekáš déle, klidně nám napiš na live chat. Ale neboj, i když se nám neozveš, tak si sami potvrzování docházek hlídáme a případné opozdilce průběžně uháníme.

Potřebuju zrušit směnu, jak mám správně postupovat?


Chápeme, že svět je plný nástrah a díky, že se informuješ předem o správném postupu. Rušení směny probíhá dvěma způsoby:

Rušení směny probíhá dvěma způsoby:

V termínu, tedy více než 24 hodin před začátkem směny. V appce si jednoduše zrušíš směnu kliknutím na „zrušit” u konkrétní směny v sekci „Moje brigády". Hotovo. Místo tebe se pravděpodobně stihne přihlásit někdo jiný. Pokud chceš být kolegiální a trochu nám s tím helfnout, dej o uvolnění místa na směně vědět do příslušné Whatsapp skupiny. Pomůžeš tím ostatním Tymberům, kteří hledají letní přivýdělek a třeba jednou stejné pomoci rád využiješ taky.

Po termínu, tedy méně než 24 hodin před začátkem směny. Chápeme, že se stane, ale v tomto případě už od tebe potřebujeme omluvenku (objektivní překážku k práci). U směny v appce klikni na „zrušit s omluvenkou” a postupuj podle pokynů dále, pomůžou ti s tím kolegové na live chatu. Pokud omluvenku nepošleš, aplikace ti omezí přístup k dalším brigádám až do vyřešení. A to fakt nechceš.

Můžu se registrovat, i když nemám bankovní účet?


Bez bankovního účtu se u nás neobejdeš, protože právě tam posíláme našim Tymberům všechny výplaty. V hotovosti nevyplácíme. Pokud máš ale někoho blízkého, kdo by ti vydělané peníze z brigád v pořádku předal, můžeš při registraci použít jeho číslo účtu.

Dostanu za každou brigádu stejný počet kreditů?


Nene. Množství kreditů závisí na více faktorech a vyvíjí se v čase. Kredity jsou odměna za to, že nám po směně v dotazníku řekneš, jaká tvá brigáda byla. Pomůžeš tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům, kteří hledají brigádu na léto a nakonec i vedoucím, kteří jednotlivé směny řídí.

Co když nechci čekat na volné směny a hledám spíš stálou brigádu?


Pokud s tebou bude vedoucí na směně spokojený, může tě oslovit přes aplikaci Tymbe napřímo. V takovém případě máš přednostní nabídku za konkrétní odměnu a je jenom na tobě, jestli nabídku přijmeš.

Jak jít pozvánkám na směny naproti? Pokud ti jde práce pěkně od ruky, zkus si pozvánky domluvit přímo s vedoucím na směně. Ocení, že tam má stálého a šikovného pracanta a určitě ti rád dá přednost. Info o tom, že jsi dostal pozvánku na směnu, najdeš v appce, ale radši ti pošleme notifikaci i do e-mailu, aby ti neutekla. S přijetím neotálej, ať víš ty i vedoucí, že se s tebou počítá. Pozor: nepřijaté pozvánky expirují, tak ať se ti nestane, že místo brigády sedíš v létě doma.

Pomóc, něco mi nefunguje! Co mám dělat?


Od toho tu jsme. Poradíme, vyřešíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu od pondělí do neděle od 8.00 do 18.00 hodin, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Jak na vrácení daní a Potvrzení o zdanitelných příjmech?


Pokud si děláš daňové přiznání, budeš k tomu od nás potřebovat Potvrzení o zdanitelných příjmech (PoZP). To poté připojíš společně s dalšími dokumenty ke svému přiznání.

O potvrzení si zažádáš vyplněním tohoto formuláře. Při podání žádosti si pak vybereš, jestli chceš papírovou nebo elektronickou formu. Potvrzení odesíláme postupně od 31. ledna v elektronické podobě na e-mail, papírové pak následně ve vlnách poštou.

TIP: Daňové přiznání můžeš podat online na portálu Moje DANĚ s využitím přístupu se zaručenou identitou včetně bankovních prostředků (jako je třeba eObčanka nebo BankID).Pokud potřebuješ poradit, jak daňové přiznání vyplnit, mrkni se sem: Jak vyplnit přiznání k dani.

Jak si uplatnit slevu na dani?


V každém měsíci si můžeš u jednoho zaměstnavatele podepsat Prohlášení poplatníka, které ti umožní čerpat slevu na dani.
Chceš si slevu uplatnit pro letní brigádu od nás? Návod s barvičkama a kolotočem najdeš zde:
- Prohlášení poplatníka - DPČ
- Prohlášení poplatníka - DPP

Jak Tymbe nakládá s mými osobními údaji?


Všechno detailně popisujeme na stránce: Pravidla zpracování osobních údajů