Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

In play is flow

Tymbe je tu od toho, aby se všechno kolem práce zjednodušilo, zrychlilo a zlevnilo na úrovni firem i jednotlivců.

K obsahu

O Tymbe

Od prvního okamžiku nás bavilo procházet různými společnostmi z naprosto odlišných segmentů trhu a poznávat je. Jeden den jsme třídili balíčky, abychom poznali práci a úkony potřebné k nástupu, druhý den jsme se seznamovali s pokladním systémem, abychom o pár dní později procházeli výrobní halou. Přičemž každá taková návštěva, každé seznámení se s novým provozem pro nás vždy znamenalo novou revizi našeho vlastního produktu.

Certifikát 2

Vize byla jednoduchá, umožnit uživateli dosáhnout svého cíle (například získání pracovníka) doslova na pár kliknutí, bez nutnosti nějaké hluboké znalosti systému. Vycházeli jsme z myšlenky, že uživatel vlastně nechce používat další aplikaci pro další účel, a tak byl náš cíl dosáhnout minimalistické uživatelské zkušenosti. Tento první krok máme, jak doufáme, za sebou, naše aplikace jsou opravdu jednoduché a základní úkony jsou opravdu na pár kliknutí.

Protože jsme se ovšem nechtěli zastavit na místě, napadla nás nová myšlenka, po které jdeme právě dnes. Rádi bychom, aby se uživatelé těšili na to, až si naši aplikaci otevřou, aby s nimi komunikovala tak, že ráno nebudou moci dospat do práce, aby s radostí koukali, co vše nového se událo, zatímco byli pryč. Rádi bychom nabídli takové prostředí, které dá uživateli nový pohled na svůj provoz, aby viděl analytiku svého pracoviště, datovou mapu svých pracovníků, a přesto jeho základní úkony v aplikaci zůstaly na pár kliknutí. Zkrátka sexy personální software (ano, taky se snažíme, aby nám to neznělo jako oxymóron).

Certifikát 1