Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Kariéra

K obsahu

Aktuální nabízené pozice v Operations

Tepající srdce naší podpory (0 bypassů výhodou)

Čau, vítej v našem inzerátu. :-) Jestli máš odvahu, můžeme ti dát ochutnat, jak vypadá práce pro nás. I když ti maminka určitě říkala, že od cizích se bonbóny brát nemají. My nejsme cizí. My jsme… Tymbe! Dosažená praxe a další líbivé věci z CV nás až tak neberou. Jestli jsi pýcha národa, válečnej hrdina a lodní kapitán, tak super. Připrav se ale, že u nás zažiješ něco úplně nového!

O čem to je

Do našeho týmu hledáme nové posily. Ty by měly pomáhat kandidátům (žadatelům o brigády) s prvními kroky u nás. Dá se to dělat doma, z 99 % fungujeme online. Kancl máme sice v Brně, ale polovina firmy je stejně remote. :-)

Máme už dost slušnou databázi brigádníků a stále se nám hlásí další. Těm novým budeš právě ty vysvětlovat, jak to u nás chodí, protože když všechno klapne, bude z tebe odborník na slovo vzatý a spolehlivá opora pro brigádníky.

Většinou (asi z 80 %) budeš věci řešit po telefonu. Zbytek mailem. Osobně jen zcela výjimečně, spíš vůbec. A pak je tu interní komunikace jako Slack, ClickUp nebo pravidelné statusy formou Google Meet. Jinými slovy, klidně můžeš být asociál, ale musíš umět mluvit a nebát se vzít telefon do ruky.

Co od nás čekat?

Že jsme takoví… Jiní. Nebaví nás moc řešit, co už funguje. Jenže občas máme záchvat, že nefunguje vlastně nic. Čím víc nám tvrdí, že naše vize je nereálná, tím víc za ní jdeme.

  • Chceš brigádu na pár hodin týdně? OK, máš ji mít.
  • Chceš brigádu na víkend? Není problém, workoholiků není nikdy dost!
  • Chceš se uplatnit víc a kariérně s námi vyrůst? Posluž si, my budeme jedině pro!
  • Chceš Tymbe upsat svůj život a věnovat většinu času práci? Hm, nový srdcař na obzoru. Budeme tě bedlivě sledovat a chránit před syndromem vyhoření, ale jinak ANO, kdy můžeš nastoupit? :-)

Neboj, nejsme blázni. Jsme vlastně fajn parta lidí. Core tým čítá do 10 kousků. Každý vynikáme v něčem jiném a v Tymbe máme prostor věnovat se tomu, co nás opravdu baví. Občas spolu nesouhlasíme – každý máme pochopitelně názor na všechno – ale nebojíme se vyjádřit, protože proč taky. A tak si občas roztrháme občanky (poslední dobou to jde těžko, protože jsou plastové), ale po práci spolu zajdeme na pivo a jsme zase dobří. No big deal.

Jsme Startup. Tymberů je hodně, nás je málo. Každá ruka se nám hodí. A čím více kapacity pro nás máš, tím lépe – nechceme stavět korporát o 100 židlích, kam se chodí práce “odsedět”. Hledáme talenty, kteří u nás vyrostou a práce se pro ně stane, bacha, teď přijde klišé, “koníčkem”!

Kdy můžeme začít?

No přece hned! Nejlepší je, skočit do toho po hlavě!

V čem bychom se určitě měli potkat:

  • Selský rozum – jako fakt. Protože pro hlupáka každý hloupý a s tím se špatně pracuje.
  • Komunikativnost, zájem a proaktivita – hledáme lidi, kteří se stanou dalšími srdcaři (Neplést s kardiaky!) Se správným nasazením se u nás není problém rychle vypracovat, protože neustále rosteme. Chceš se do budoucna stát vedoucím úseku nebo být styčným důstojníkem pro konkrétního klienta? My ti to rádi umožníme!

    Rovnou si i můžeme říct, jak to vypadat nemá: Když ti dáme novou appku na test, očekáváme nějaké podněty a zpětnou vazbu. Fakt jako jo. Když ti voláme mimo pracovní dobu, asi je to důležité, jinak bychom neprudili. A když se občas budeš i zajímat, jak se daří firmě, bude to super aneb proaktivita vpřed.
  • Práce je z domova– pokud je tvým domovem Brno, super, můžeš přijít do kanclu na kafe, kdy se ti bude chtít. Pokud jsi doma jinde v ČR, dáme si kafe klidně online, ale holt každý svoje.
  • Technická zdatnost– offline i online by ses měl/a orientovat. Co to znamená? V Google Sheets si zvládneš třeba vyfiltrovat data. Zkrátka u nás to nebude poprvé, co je uvidíš. Konec konců, i naše appka je online. Tvoříme ji tak, aby byla intuitivní, takže pokud zvládneš víc než základy prvního stupně, určitě si budete hned rozumět.

A to bude asi tak všechno. Jestli máš odškrtnuty všechny 4 body, tak super, ozvi se a budeme úplně nejvíc nejlepší kámoši! Teda ze všeho nejdříve si zavoláme, pozveme tě na pohovor (jak jinak než online) a pak…