Pojď na brigádu pro důchodce!

V Tymbe máme širokou nabídku brigád nejen pro důchodce. Všechno vyřídíš online a můžeš si vybrat z více než 100 firem po celé ČR. Vyber si směnu, která ti nejvíc vyhovuje. Odpracuj ji a výplatu si nech poslat kdy budeš chtít, klidně hned.

  • 500+ brigád každý den
  • Vše vyřídíš online
  • Výplata po směně na 3 kliknutí
  • Brigády pro důchodce po celé ČR

110+ firem, který nabízí brigády pro důchodce

Google.czFirmy.cz
Brigáda pro důchodce

Jak se mohou důchodci přihlásit na brigádu u Tymbe?

Zaregistruj se na webu, vyber si brigádu, která ti nejvíc vyhovuje, odpracuj směnu a pošli si výplatu kdykoliv chceš. Třeba hned druhý den. Chodit na brigádu v důchodu nikdy nebylo lehčí.

1

Zaregistruj se na webu

Každý den ti nabídneme nový brigády pro důchodce. U každý směny jsou veškerý informace o práci a co k ní budeš potřebovat. Takže budeš předem víš, co a jak máš dělat.

2

Vyber si tu pravou brigádu

Sám si vyber, za jakou hodinovku budeš pracovat. Všechny potřebný dokumenty ti připravíme a podepsat je můžeš online v naší aplikaci.

3

Odpracuj směnu

Podrobnosti ke svý brigádě najdeš na webu. Víme, že připraveným štěstí přeje. Proto máš k dispozici pokyny a můžeš být na práci předem nachystaný.

4

Vyplať si svou odměnu

Počkej, až ti tvůj vedoucí směny potvrdí docházku. Pak je jenom na tobě, jestli si chceš výplatu nechat poslat po směně a nebo třeba jednou měsíčně.

Proč si vybrat z brigád pro důchodce právě u Tymbe?

icon

Výplata hned po směně

Víme, že důchod od státu není kdovíjaké posvícení. Čeká tě o víkendu rodinná oslava, plánujete s partnerem víkendový pobyt ve wellness. Nebo ti zbývá posledních pár stovek a budeš mít naspořeno na nový sporák? Nech si poslat svou výplatu hned po směně a užij si vydělaný peníze naplno!

icon

Všechno vyřídíš online

V dnešní době je chození na pohovory, školení a k podpisu smlouvy pořádná otrava. U nás všechno vyřídíš hezky z domu - online. Registraci, výběr brigády, školení i podpis smlouvy uděláš přehledně v naší aplikaci. Šetří to nejen tvůj čas, ale i životní prostředí.

icon

Vyber si brigádu, která tě bude bavit

Vyber si takovou práci, jaká tě bude bavit. V takový čas, jaký ti nejvíc vyhovuje. Najdeš u nás desítky firem a pozic. Můžeš pracovat odpoledne, v noci i o víkendu. Vyber si takovou brigádu pro důchodce, která ti bude nejlíp tíkat. Nebo pracuj pokaždé pro jinou firmu. Je to jenom na tobě.

Vybrat brigádu pro důchodce

Jak vypadá brigáda pro důchodce u Tymbe?

Na všechny brigády u nás se přihlašuješ online. Zároveň podepíšeš smlouvu a přečteš si, jak máš přijít oblečenej a co si vzít s sebou. Na směnu pak dorazíš včas nebo ideálně s malým předstihem. S sebou máš většinou pití a nějakou sváčinku. Směny jsou různě dlouhý. Některý mají 8 hodin, ale jiný třeba jen 5 nebo naopak 10. Tvůj vedoucí ti na začátku řekne, co máš dělat. Pak společně s dalšími Tymbery makáš, dokud není čas na přestávku. Po konci pracovní doby ti vedoucí v appce potvrdí docházku a ty si pak můžeš na pár kliknutí nechat poslat výplatu klidně ještě ten den.

Jak získat brigádu pro důchodce?

Jak to vidí ostatní důchodci?

Mrkni, co o našich brigádách říkají důchodci, kteří už u Tymbe pracují.

Na nic nečekej a přidej se k nám

Mít brigádu v důchodu nikdy nebylo snazší. Pojď do toho s námi a na svou první směnu můžeš třeba hned zítra. Stačí se zaregistrovat a potom si vybrat kdy, kde a za kolik peněz budeš pracovat. Tvoje výplata na tebe bude čekat hned po potvrzení docházky.

Můžeme ti s něčím pomoct?

Od toho jsme tady! Radí ti s čímkoliv poradíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, včetně víkendů, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Brigády po celý ČR

V Tymbe nezáleží, jestli jsi v Praze, Brně, Olomouci nebo někde jinde. Máme spoustu brigád pro důchodce v různých městech a firmách. Můžeš pracovat třeba pro Pilulku, Decathlon, CCC nebo H&M. Nebo můžeš pracovat pokaždé pro jinou firmu. Podívej se na mapu, kde všude na naše najdeš.

Co ostatní důchodce právě zajímá

Jak fungují kredity? Kačky navíc pro každého Tymbera…

07. 01. 2024

Jenom s Tymbe si můžeš zvýšit hodinovku s využitím kreditů, které získáš za rychlé vyplnění dotazníku po směně. Jak to funguje?

Jak fungují kredity? Kačky navíc pro každého Tymbera…

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?

01. 02. 2024

Hlásíš se na svůj dream job nebo jenom krátkou letní brigádku? Lámeš si hlavu nad tím, jak napsat životopis, který bude stručný, výstižný a zaujme na první dobrou? Chceš tim cárem papíru okouzlit i toho nejotrávenějšího personalistu, který pak neodolá touze tě poznat osobně? Tak to ses právě prokliknul na ten správný web! Přečtením tohodle článku sice obětuješ 15 minut svýho života, ale druhý kolo výběrka tvý vysněný pozice tě rozhodně nemine! Tak se na to pojďme společně vrhnout. 😉

Jak napsat atraktivní životopis v roce 2024?

Co dělat, když potřebuješ zrušit směnu

28. 04. 2024

Stalo se to každému, stává se to a bude stávat. Někdy je směnu nutný zrušit, ať už to má jakýkoliv důvod. Rušení směn u Tymbe probíhá dvěma způsoby a má svoje pravidla. Jak na to?

Co dělat, když potřebuješ zrušit směnu
Všechny články

Nejčastější dotazy důchodců

Kdo je Tymber?


Tymber není jen důchodce, který chodí na brigádu. Tymber si vše řídí online a po směně má kromě odměny možnost získat i kredity za to, že nám v dotazníku řekne, jaká jeho brigáda pro důchodce byla. Pomáhá tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům a vedoucím, aby vše šlapalo co nejlépe.

Potřebuji kromě občanského průkazu ještě nějaké doklady?


K samotné registraci OP nepotřebuješ. Občanku nahráváš až v naší aplikaci pro ověření identity (bez ní přihlášení na brigádu není možné). Jiné je to u konkrétní brigády. Je možné, že po tobě bude chtít zaměstnavatel například kartičku pojištěnce nebo výpis z rejstříku trestů. Jak tyto doklady získáš a co pak s nimi uděláš? To se dozvíš přímo ve své aplikaci nebo se nás zeptej na live chatu vpravo dole.

Jak zjistím, že mám opravdu přihlášenou směnu?


Všechny přihlášené směny, které tě v budoucnu čekají, najdeš v sekci Moje brigády. Tam po rozkliknutí kartičky s brigádou pro důchodce najdeš kromě popisu brigády i konkrétní pokyny pro danou směnu. Třeba co si vzít s sebou, co na sebe nebo komu je potřeba zavolat v případě, že se ti nepodaří trefit sklad na první dobrou. :-) Pokyny k brigádě čti pozorně, zaměstnavatel tě totiž třeba kvůli nevhodnému oblečení/obutí na práci může poslat domů, tak ať tam nejedeš zbytečně.

Co je to ring?


Ring je místo, kde přehledně vidíš nabídku všech brigád nejen pro důchodce a společně s ostatními Tymbery si vybíráš, na jakou směnu půjdeš. Každá směna je jedna kartička na stránce, přes kterou nejen zjistíš všechny podrobnosti k brigádě, ale která ti umožní se na danou směnu i rovnou přihlásit.

PS: Před přihlášením si ale dobře přečti náplň práce, ať pak nezjistíš, že pro tebe není vůbec vhodná. Třeba kvůli zdravotnímu stavu.

Můžu chodit na brigádu do více firem současně?


Určitě, je nám jasné, že jako důchodce jsou tvoje časové možnosti různé. Proto bridády pro důchodce nabízíme. Takže pokud to časově, psychicky i fyzicky zvládneš, tak beze všeho! 😊

Jak probíhá vyplácení odměny?


Krátká verze: Rychle.

Dlouhá verze: Hned poté, co ti vedoucí potvrdí tvou docházku, si můžeš v appce kliknout na vyplacení. Můžeš taky počkat a nastřádat si větší sumu a tu si pak nechat poslat naráz. Je nám jasné, že chodíš na naši brigádu pro důchodce proto, že na peníze nechceš čekat až do poloviny dalšího měsíce, jako je to jinde. Proto máš odměnu na účtu do 5 pracovních dnů od chvíle, kdy si o výplatu požádáš.

Jak dlouho trvá potvrzení docházky?


Záleží na konkrétním zadavateli brigády. Většina vedoucích potvrzuje docházku ihned po směně, někteří trochu později kvůli pracovní vytíženosti. Do 48 hodin od konce směny to zvládnou téměř všichni téměř vždy. Pokud náhodou čekáš déle, klidně nám napiš na live chat. Ale neboj, i když se nám neozveš, tak si sami potvrzování docházek hlídáme a případné opozdilce průběžně uháníme.

Potřebuju zrušit směnu, jak mám správně postupovat?


Chápeme, že svět je plný nástrah a díky, že se informuješ předem o správném postupu.

Rušení směny probíhá dvěma způsoby:

V termínu, tedy více než 24 hodin před začátkem směny. V appce si jednoduše zrušíš směnu kliknutím na „zrušit” u konkrétní směny v sekci „Moje brigády". Hotovo. Místo tebe se pravděpodobně stihne přihlásit někdo jiný. Pokud chceš být kolegiální a trochu nám s tím pomoct, dej o uvolnění místa na směně vědět do příslušné Whatsapp skupiny. Pomůžeš tím ostatním Tymberům a třeba jednou stejné pomoci rád využiješ taky.

Po termínu, tedy méně než 24 hodin před začátkem směny. Chápeme, že se stane, ale v tomto případě už od tebe potřebujeme omluvenku (objektivní překážku v práci). U směny v appce klikni na „zrušit s omluvenkou” a postupuj podle pokynů dále, pomůžou ti s tím kolegové na live chatu. Pokud omluvenku nepošleš, aplikace ti omezí přístup k dalším brigádám až do vyřešení. A to fakt nechceš.

Můžu se registrovat, i když nemám bankovní účet?


Bez bankovního účtu se u nás neobejdeš, protože právě tam posíláme našim důchodcům Tymberům všechny výplaty. V hotovosti nevyplácíme. Pokud máš ale někoho blízkého, kdo by ti vydělané peníze z odpracovaných směn v pořádku předal, můžeš při registraci použít jeho číslo účtu.

Dostanu za každou brigádu stejný počet kreditů?


Nene. Množství kreditů závisí na více faktorech a vyvíjí se v čase. Kredity jsou odměna za to, že nám po brigádě v dotazníku řekneš, jaká tvá brigáda byla. Pomůžeš tak nejen sobě, ale i ostatním Tymberům, novým důchodcům, kteří hledají brigádu a nakonec i vedoucím, kteří jednotlivé směny řídí.

Co když nechci čekat na volné směny a hledám spíše stálou brigádu?


Pokud s tebou bude vedoucí na směně spokojený, může tě oslovit přes aplikaci Tymbe napřímo. V takovém případě máš přednostní nabídku za konkrétní odměnu a je jenom na tobě, jestli nabídku přijmeš.

Jak jít pozvánkám na směny naproti? Pokud ti jde práce pěkně od ruky, zkus si pozvánky domluvit přímo s vedoucím na směně. Ocení, že tam má stálého a šikovného důchodce pracanta a určitě ti rád dá přednost. Info o tom, že jsi dostal pozvánku na směnu, najdeš v appce, ale radši ti pošleme notifikaci i do e-mailu, aby ti neutekla. S přijetím ale neotálej, ať víš ty i vedoucí, že se s tebou počítá. Pozor: nepřijaté pozvánky expirují, tak ať se ti nestane, že místo brigády sedíš doma.

Pomóc, něco mi nefunguje! Co mám dělat?


Od toho tu jsme. Poradíme, vyřešíme. Napiš nám na live chat (ikonka vpravo dole). Jsme tu od pondělí do neděle od 8.00 do 18.00 hodin, takže vlastně furt a rádi se ti budeme věnovat. 😊

Jak na vrácení daní a Potvrzení o zdanitelných příjmech?


Pokud si děláš daňové přiznání, budeš k tomu od nás potřebovat Potvrzení o zdanitelných příjmech (PoZP). To poté připojíš společně s dalšími dokumenty ke svému přiznání.

O potvrzení si zažádáš vyplněním tohoto formuláře. Při podání žádosti si pak vybereš, jestli chceš papírovou nebo elektronickou formu. Potvrzení odesíláme postupně od 31. ledna v elektronické podobě na e-mail, papírové pak následně ve vlnách poštou.

TIP: Daňové přiznání můžeš podat online na portálu Moje DANĚ s využitím přístupu se zaručenou identitou včetně bankovních prostředků (jako je třeba eObčanka nebo BankID).Pokud potřebuješ poradit, jak daňové přiznání vyplnit, mrkni se sem: Jak vyplnit přiznání k dani.

Jak si uplatnit slevu na dani?


V každém měsíci si můžeš u jednoho zaměstnavatele podepsat Prohlášení poplatníka, které ti umožní čerpat slevu na dani.
Chceš si slevu uplatnit pro brigádu pro důchodce od nás? Návod s barvičkama a kolotočem najdeš zde:
- Prohlášení poplatníka - DPČ
- Prohlášení poplatníka - DPP

Jak Tymbe nakládá s mými osobními údaji?


Všechno detailně popisujeme na stránce: Pravidla zpracování osobních údajů